żywienie piękna: poprosić dietetyka na

Brak niektórych składników odżywczych została połączona z problemami paznokci, zwłaszcza suchych, łamliwych paznokci. Jedno z badań wykazało, że przyjmowanie 2,5 mg biotyny dziennie lub 10 mg krzemu dziennie, może przyczynić się do poprawy łamliwe paznokcie. Należy pamiętać, że trzeba wziąć te suplementy na pewien czas, aby zobaczyć różnicę. Te składniki odżywcze nie naprawi swoje paznokcie, które już są kruche, ale będzie prowadzić do poprawy jak paznokcie wyrastają.

To ważne, aby uzyskać dużo białka w diecie, ponieważ to właśnie paznokcie są wykonane. Ponadto, upewnij się, że poziom żelaza są normalne, ponieważ niska żelaza może również paznokcie łamliwe.

Twoje paznokcie mogą ujawnić wskazówki na temat ogólnego stanu zdrowia. Tak, skontaktować się z lekarzem, jeśli obawiasz.

Witaminy i suplementy, które są dobre dla organizmu są również dobre dla Twoich włosów. Więc diety w składniki odżywcze pakowany jest do zrobienia. Jedne z najlepszych żywności można jeść na zdrowe włosy zawierają łososia (omega-3 kwasy tłuszczowe pomaga nawilżać skórę głowy i włosów), ciemnozielone warzywa (pełne witaminy A i C, aby pomóc nawilżają włosy), fasola i chude mięso (wielki źródeł białka, które jest co twoje włosy są wykonane), orzechy (jeść różnorodne, aby uzyskać więcej składników odżywczych do włosów zdrowe) i jaj (biotyna i witamina B-12 zapewniają silne włosy i paznokcie).

Podczas MSM jest na ogół bezpieczne, nie mamy wystarczająco dużo dowodów, aby powiedzieć, że jest bezpieczna dla kobiet do podjęcia podczas karmienia piersią. Więc być na bezpiecznej stronie, poczekaj, aż skończysz.

Zawsze lubię zaproponować rozwiązanie diety, kiedy tylko mogę. Ale to, co jesz nie odgrywa rolę w rozwoju paznokieć grzyb. Co możesz zrobić: umyć i wysuszyć stopy przed snem, należy zainstalować oprogramowanie over-the-counter przeciwgrzybicze (zapytać farmaceutę do punktu, w dobrym kierunku), utrzymać stopy suche skarpetki bawełniane lub otwartych butów, nie dzielić paznokci pliki lub strzyżenia i nosić buty prysznicowe w stragany publicznych.

Potrzebny jest dieta bogata w wapń, aby utrzymać swoje zęby mocne. Najlepszym źródłem są pokarmy mleczne, takie jak jogurt i mleko. Zielone, liściaste warzywa są również dobrym źródłem, takie jak kapusta i rzepa zieleni. Najlepiej, aby uzyskać wapnia z pożywienia, ale trzeba od 1000 do 1200 mg na dobę (co odpowiada około 3 filiżanek mleka). Jeśli nie można dostać się, że dużo ze swojej diety, suplementy wapnia może pomóc wypełnić luki. Witamina D, często znajdują się w mleku obronnego i zbóż, jest również ważne, aby pomóc przyswajanie wapnia.

Twoja dieta może odgrywać rolę w obrzęk. Zbyt duża ilość soli może spowodować obrzęk, zwłaszcza stopy i kostek. Ogranicz ilość soli zjeść i zobaczyć, czy to pomaga. Uważaj na ukryte soli w produktach spożywczych pakowanych i konserw.

Jeśli nadal masz obrzęk, należy poinformować lekarza, zwłaszcza jeśli masz zadyszkę. Wiele różnych schorzeń może powodować obrzęk, więc nie należy go zignorować.

Jestem tak zadowolony, że zadał to pytanie, ponieważ utrata mięśni jest szczególnym problemem w miarę starzenia się. Jednak istnieją sposoby, aby temu zapobiec. Po pierwsze, upewnij się, że dostajesz dużo chudego białka. Dobre źródła to chude mięso, ryby, nabiał, fasole i jajka. Większość kobiet potrzebuje około 50g dziennie, a mężczyźni potrzebują 60g. Jeśli pokarmy wysokobiałkowe nie są twoje ulubione, można również brać suplementy białkowe. Ale jeszcze ważniejsze jest, aby umieścić mięśnie do pracy! Wielu z nas stają się mniej aktywne wraz z wiekiem, co jest główną przyczyną utraty mięśni. Nigdy nie jesteś za stary, by wykonywać. Ćwiczenia obciążonych, takich jak spacery i ćwiczenia oporowe z masy lub zespoły są niezbędne do utrzymania mięśnie mocne.

Jeśli jesteś wegetarianinem ovo-lakto (jesz jajka i nabiał), masz szczęście. Jaja i niskotłuszczowe lub beztłuszczowe produkty mleczne (jogurt i mleko) stało się doskonałym źródłem białka.

Jeśli nie jeść jaj lub nabiału, inne dobre źródła to tofu, tempeh, hamburgery wegetariańskie, fasola, i orzechy. Większość kobiet potrzebuje około 50 g białka dziennie, co jest bardzo wykonalne, nawet jako wegetarianka. Należy jednak pamiętać, że większość źródeł niemięsnych białka są, co nazywamy “non-kompletna”, co oznacza, że ​​trzeba jeść więcej niż jedno źródło białka, aby uzyskać wszystkie aminokwasy organizm potrzebuje. Na przykład, jeść fasolę i ryż i gotowe. to nie jest tak skomplikowane jak się wydaje. Wystarczy zmieszać swoje źródła białka i powinny być w dobrym stanie.

Twój organizm potrzebuje zarówno białka i węglowodanów w celu odzyskania od dobrego treningu i czekolada mleczna zawiera oba te. Jedno z badań wykazało, że czekolada mleczna niskotłuszczowa może poprawić wytrzymałość i wydajność, wzrost mięśni oraz zmniejszenie ilości tłuszczu.

Chodzi o to by regularna praca niskotłuszczowe mleko tak samo dobrze – naukowcy nie testowałem tego. Dodawane węglowodany (cukier), mleczną czekoladą może nie być konieczne, ponieważ mleko już naturalny cukier mleczny. Plus, dodatku cukru może spakować na funtów. Więc dobrze jest dół szklanki mleka czekoladowego czasami po treningu, ale nie polecam, aby uczynić go swoim iść do odzyskiwania napoju.

Schłodzone torebki herbaty może pomóc podpuchnięte oczy, ale zmarszczki, nie tak bardzo. Chłodne temperatura torebki herbaty pomaga zmniejszyć obrzęk. Można użyć innych elementów chłodzących, jak również, takie jak plasterki ogórka lub opakowania mrożonego groszku. Hemoroidy krem ​​pod oczami mogą również pomóc pozbyć się opuchlizny.

Wielu ludzi zauważyć związek między tym, co jedzą i trądzik. Ostatnio, niektóre badania wykazały możliwy związek między trądzik i wysokiej cukru żywności. Podczas gdy niektórzy ludzie uważają, nabiał może powodować trądzik, badania nie obsługuje tego. Jeśli pojawiają się połączenia między dowolnymi jesz i własnymi wyprysków, najlepiej jest unikać tych pokarmów. Skupić się na żywności, które są bogate w witaminy, minerały i przeciwutleniacze, takie jak owoce i warzywa. Orzechy są dobrym źródłem zdrowych tłuszczów, które są również korzystne dla zdrowia skóry. Ale jeżeli powodują one dla Ciebie problem, spróbuj kilka innych dobrych źródeł, takich jak awokado i oliwy z oliwek.

Mający mniejszą talię naprawdę sprowadza się do spożycia kalorii. Trzeba spalić więcej kalorii niż jesz. Ale jeść wysokokaloryczne pokarmy może sprawić, że trudniej zrobić. Dlatego należy unikać lub ograniczyć o wysokiej zawartości tłuszczu i wysokiej zawartości cukru żywności. Omijać masła, sera o wysokiej zawartości tłuszczu i tłustych mięs. słodycze granica (desery) i słodkich napojów (w tym soków i nieprzestrzegania diety napoje bezalkoholowe). Kalorie z alkoholem, takie jak piwo czy wino, mają tendencję, aby przejść bezpośrednio do swojej talii, jak również.

Tak naprawdę chodzi o całkowitej ilości kalorii można podjąć w jeden dzień, bez względu na porę dnia je jeść. Jeśli jeść 5 lub 6 małych posiłków lub przekąsek dziennie, twój ostatni posiłek powinien być na godzinę lub dwie przed snem. Osobiście nie jeść po pewnej godzinie, ponieważ pomaga mi ograniczyć liczbę kalorii jem w ciągu dnia. Plus, pójściem do łóżka z pełnym żołądkiem może zakłócać sen. Więc powiedziałbym, aby ostatniego posiłku co najmniej dwie godziny przed snem. Jeśli pracujesz w godzinach porannych przed śniadaniem, jedzenie Twój ostatni posiłek na godzinę przed snem może dostarczyć Ci energii będzie potrzebne do treningu następnego dnia rano.

Ponieważ większość ludzi schudnąć i nie zdobyć go, na ogół można sobie pozwolić, aby unikać picia mleko ze względu na ilość tłuszczu w jego posiadaniu. Ale jeśli trzeba przybrać na wadze, a następnie mleko jest dobrym rozwiązaniem napojem. Jest jeszcze mnóstwo zdrowych składników odżywczych dla ogólnego stanu zdrowia.

Aby utworzyć zjonizowaną wodę, producenci dodać substancje naładowane elektrycznie lub jony, do wody. Jony mogą woda bardziej kwasowe poprzez obniżanie pH, lub bardziej zasadowy przez podniesienie pH. Istnieje teoria, że ​​pH kwaśnym jonizowanej wody jest bliższa wartości pH skóry i włosów. Ale twoje ciało szybko neutralizuje wszelkie wody pić, aby dopasować pH organizmu. Więc to jest bardzo mało prawdopodobne, że picie wody jonizowanej będą mieli żadnych istotnych korzyści dla zdrowia i urody.

Dziękujemy za przyłączenie się do nas Zapytaj dietetyka. Należy sprawdzić w środa, październik 10th, przy 1 po południu ET, kiedy tematem dyskusji będzie “Wszystko o Przeciwutleniacze.” Zapisz się, jeśli chcesz wiadomość z przypomnieniem dzień przed imprezą.

ŹRÓDŁO

12 września 2012, Nutrition for Beauty: Zapytaj dietetyka, Michael W. Smith, MD.

Opinie wyrażone w tym dziale są specjalisty i wyłącznie specjalista. Nie odzwierciedla opinie i nie zostały zweryfikowane przez lekarza lub jakiegokolwiek członka redakcji pod kątem dokładności, równowagi i obiektywizmu. nie jest substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Nigdy opóźnić lub lekceważenie poszukiwania profesjonalnej porady medycznej z lekarzem lub innym wykwalifikowanym dostawcą zdrowia z powodu czegoś, co nie czytaj dalej.

 nie popiera żadnego konkretnego produktu, usługi lub leczenie. Jeśli uważasz, że masz natychmiastowej pomocy medycznej, skontaktuj się z lekarzem lub bezpośrednio z linią 911.