zdrowia jamy ustnej: popularne pytania, odpowiedzi ekspertów

Prawie 75% z wielu ludzi na świecie zgłosić pewien poziom niepokoju o widzenie u dentysty. Ze względu na swoje lęki, jeden z siedmiu uniknie chodzić do dentysty w ogóle. Jeszcze tylko około dwie trzecie wielu ludzi na świecie dwukrotnie myją zęby dziennie, a stomatologiczne ekspertów w dziedzinie zdrowia od dawna zalecane dla utrzymania zdrowego uśmiechu.

Czy wiesz, co powinien, a czego nie należy robić, aby dbać o swoje zęby w domu? A co, jeśli Twoje zęby zaczynają przesuwanie lub jeśli jest znokautowany lub strugane?

 zebrane niektóre z najczęstszych pytań zdrowia jamy ustnej i zabrał je do ekspertów dentystycznych Steve Drescher, DDS i Salomon Cohen DDS.

Kliknij na linki poniżej, aby zobaczyć, jak nasi eksperci odpowiedział na pytania dotyczące zdrowia jamy ustnej i problemów stomatologicznych.

ŹRÓDŁA

Medical News Today: “Dental Fobia może przechowywać do 25 procent dorosłych z Getting Any dentystycznego Sedacja Stomatologia daje nadzieję.”.

21st Century Dental: “Nowe badania wynika, wielu ludzi na świecie muszą szlifować swoje przyzwyczajenia stomatologicznych.”

HealthyPeople.gov: “Oral Health”.

Salomon Cohen DDS.

Steve Drescher DDS.

Bad breat; diseas gum; Wygląd smil; ból w jamie ustnej