zarządzania Zespół gwałtownego objadania się na święta

Kuszące święta są często częścią świąt. Te 9 wskazówki mogą pomóc Ci cieszyć się sezon bez ryzyka binge.

Pozytywne wsparcie ze strony rodziny i przyjaciół może poprawić obraz ciała i sprawi, że mniej prawdopodobne, aby jeść w niezdrowy sposób. Przed rozpoczęciem sezonu wakacyjnego, rozmawiać z ludźmi, planujesz spędzić czas. Powiedz im o swoim Zespół gwałtownego objadania, jeśli jeszcze go nie masz, i poprosić ich, aby pomóc uniknąć wyzwala. Powiedz im, że negatywne komentarze nie pomagają. Sugerują, że trzymają ich komentarze pozytywne i zachęcające.

2. Utwórz plan odżywiania wakacje

Będziesz mniej zestresowany lub lęk o jedzeniu, jeśli pomyśleć o tym wcześniej. Przejrzyj swoje zaplanowane posiłki z wakacji z lekarzem lub dietetykiem. Dyskusja na temat produktów, które można oczekiwać, aby zobaczyć. (Zapytać u gospodarzy z wyprzedzeniem, jeśli nie jesteś pewien.) Następnie napisać swój plan na wakacje: Pomyśl o tym, gdzie i co będziesz jeść, jak będziesz ograniczenie wielkości porcji, i jak będziesz przestać jeść, gdy powinien. W niektórych przypadkach, może podjąć decyzję, aby przejść imprezę, aby uniknąć pokusy lub stres.

3. Host Partia

Jeśli masz stronę, będziesz miał większą kontrolę nad wyborem żywności. Wypełnij swój świątecznym stole zdrowych opcji, takich jak świeże owoce i warzywa, pełnoziarniste krakersy z serem o niskiej zawartości tłuszczu i pieczonych kurczaków ukąszenia. Utrzymuj porcji – i talerze – mały, więc będziesz mniej prawdopodobne, aby jeść zbyt dużo. Jeśli pójdziesz do czyjegoś partii, oferują przynieść własne zdrowe danie.

4. Jedz przed udać się

Nie opuszczaj posiłków przed imprezie wakacje lub kolację. Będziesz bardziej skłonni do objadania się. Zamiast zjeść przekąskę wcześniej. Kilka laski marchew, niektóre brokuły, mała sałatka owocowa lub garść migdałów napełni was, więc będziesz mniej zainteresowani żywności partii.

5. Nie należy pozbawiać się

Jeśli lekarz mówi, że to jest OK, iść do przodu i mieć ciasteczko lub inny smakołyk, gdy pojawi się na imprezę. Pozwól sobie niektóre środki spożywcze, których kochasz o tej porze roku. Unikanie wszelkich jare uczyni tylko chcesz ich więcej, a będziesz bardziej prawdopodobne binge. Zapytaj lekarza, jak można mieć uczta wakacje i nadal utrzymać się na torze.

Zapisz się na nasz bezpłatny serii e-mail na temat diagnozowania, leczenia i życia z zaburzeniami odżywiania binge.

s nową serię e-mail na diagnozowania, leczenia i życia z zaburzeniami jedzenia binge