zaprzyjaźnić się z kuchni

Słyszeliście detalicznej terapii i terapii kina? Teraz przychodzi “terapia kulinarny,” filozofia zaprzyjaźnienia się z jedzeniem w zaciszu własnej kuchni. Z ponad 60% dorosłych z nadwagą – i większość z resztą pewnie myśląc, że trzeba stracić kilka funtów – ludzie mają tendencję do unikania koncentrując się zbytnio na jedzenie w nadziei szybkiego lub pakowane poz tu i tam będzie zachować je od przejadanie się.

Wręcz odwrotnie, zgodnie z hypnotherapist Skyler Madison, dyrektora Skyler Madison Wellness Center w Nowym Jorku. “Jeśli żywność jest twój wróg, trzeba pielęgnować go i nauczyć się go docenić,” mówi. “Zapakowanej żywności – nawet te obiady dietetyczne – są niesmaczne i pełne chemikaliów W niektórych przypadkach, części wstępnie przygotowane żywności są śmieszne Musisz pracować z jedzeniem w przyjemny sposób. -. Świeże, ładnie przyprawione, pięknie przedstawione.

Madison używa hipnozy – oprócz lekcji gotowania – aby pomóc ludziom zobaczyć, jak energia pożywienia, niż złego życie lub “wroga”. “Trzeba zapytać:” Co jest najlepszym źródłem energii dla mojego ciała? a nie patrząc na żywność jako rozrywkę, “mówi. “Większość ludzi pozbawionych pracy i zyskał tak wiele razy, potrzebują zmiany nastroju.

Gdy Kathleen Daelemans, autor Cooking Chef Cienkie z Kathleen: 200 łatwe przepisy kulinarne dla zdrowego odchudzania, dostał pracę w nowej restauracji na Hawajach, była zaskoczona, aby dowiedzieć się, że to restauracja spa. “Byłem gruby i nie mają bladego pojęcia, co spa jedzenie było”, przyznaje. Ale ona mówi, że potrzebuje pieniędzy, więc wzięła pracę.

Daelemans nie lubi skąpe porcje. Zapytała dietetyka jakie pokarmy były “wolne” i dolna kalorii i zbudował jej menu stamtąd. “Wierzę w prawdziwym pokarmem, a nie w beztłuszczowe [żywność] i tych wszystkich tłustych substytutów,” mówi. Filmy gwiazd, celebrities i innych zwykłych ludzi “pożarły” Jej kreacje.

Więc jak to zrobiła?

Przeczytaj przepis i wyzwanie samemu znaleźć sposoby, aby wyciąć kalorii, które nie zostaną pominięte. Zadaj sobie pytanie: “Czy naprawdę potrzebujemy 4 łyżki masła sautĂthis, lub może łyżeczkę lub tak rade?” Być może można dodać element wysokokaloryczne, smak, a następnie dodać więcej – wciąż w najbliższych poniżej podanej kwoty; Podkręć “dobrych kalorii”. Dodaj więcej warzyw i skalować z powrotem na makaronu lub ryżu; Jeśli nie chcesz posiłek stek, napełnić płytkę z smaczne przystawki; Użyj dobrej jakości oliwę z dużą ilością smak. Im bardziej smak, mniej oleju trzeba; Używaj świeżych przypraw i ziół. Kup tylko trochę w czasie; Dodać tylko to, co trzeba. Jeśli pieczenia na razie nie robią wystarczająco dużo, aby utrzymać niektóre w domu. “Mówię,” Trzymaj szafy “bezpieczne”, zwłaszcza jeśli przeżywa rozstania lub rozwodu lub innego stresującym czasie “Daelemans mówi; Nie używać dzieci jako pretekst, aby doprowadzić śmieciowe jedzenie do domu. Jeśli mają zamiar dostać, niech się to gdzie indziej, Daelemans mówi.

Madison również zaleca upewniając zadatki na zdrowy posiłek są tam po powrocie do domu. Po pewnym czasie, można stracić numery na wynos jedzenie.

zdrowe, smaczne przepisy kulinarne, z magazynu i dobrze zjeść.

Podczas wykonywania, należy liczyć się między …