z menu: Robert wiedmaier

Szef kuchni Robert Wiedmaier zbudował karierę – i mała restauracja imperium – gotowanie z masłem, śmietaną i innych bogatych zszywek kuchni belgijskiej i francuskiej. I to pokazało, zarówno na płytach służył i na własną ramą.

Oznacza to, że dopóki jego lekarz powiedział mu, że nadszedł czas, aby przyciąć tłuszczu.

Wiedmaier, który prowadzi siedem restauracji w okolicach Waszyngtonu, słuchał.

W ciągu 7 miesięcy, rzucił 36 z jego 251 funtów. Jego dieta obejmuje wiele chińskich zielonej herbaty i szpinaku okłady nadziewane warzywami rzucił z tzatziki, sos wykonany z jogurtu, czosnku i ogórków. Zainspirowani własną podróż zdrowia, Wiedmaier otworzył Wildwood Kitchen przynieść jego nacisk na dobre-for-you żywności dla swoich klientów. On stworzył inspirowane śródziemnomorskim menu, które sprzyja oliwę na maśle i proste, zdrowe potrawy, takie jak jego lucjan en papillote. “To klasyczny przygotowania francuski, ale bez masła lub śmietany, jest to zdrowe i schłodzić do zrobienia.”

“Poznać sprzedawca ryb i rzeźnika. Powie ci, co jest najświeższe tego dnia. “- Chef Robert Wiedmaier

Jego iść do comfort food “Lubię wielkie burrito, wypełnione wolno pieczoną wieprzowiną, czarną fasolą i odrobiną gorącego sosu Jest coś bardzo pocieszające o jedzeniu z moich rąk.”.

Jeden żywności mógł jeść codziennie: “pizza z kiełbasą i karmelizowaną cebulą kopru, chociaż ja też kocham mój poranny napój banan, awokado, mango, kapusta, nasiona chia, kiwi i wody kokosowej”.

Co on je kiedy chce stracić 5 funtów “.. Jem dużo ryb i sałatą Łosoś z grilla lub halibuta serwowane na sałatkę”

Gdzie on dostaje jego najlepsze pomysły przepis: “Powinienem zachować pad papieru przy łóżku, bo mam dużo pomysłów w snach Również, kiedy jestem relaks w wannie z hydromasażem lub rozmawia przez menu z moim szef. Kuchnia u Marcela “.

Jedna lekcja myśli każdy kucharz dom powinien uczyć. “Poznać sprzedawca ryb i rzeźnika Powie ci co jest najświeższe tego dnia, do punktu, w którym będzie on nawet zadzwonić i powiedzieć Ci o, powiedzmy, piękne, świeże Monterey kalmary, który jest po prostu przyjść. ”

zdrowe, smaczne przepisy kulinarne, z magazynu i dobrze zjeść.

Kurczak, czekolada, sałatki, desery, zupy