wielokierunkowy ocena dieta: co można jeść, a czego się spodziewać

Gotowy zrzucić 12 funtów w 2 tygodnie? Można by na Omni dietę Tana Amen RN.

Na tym planie, jesz większości pokarmów roślinnych, plus chude białko. Dieta Amen rozgrywa najlepsze z obu diety na bazie roślin i planów wysokobiałkowych i łączy je. Można uzyskać wszystkie korzyści dla zdrowia składników odżywczych w roślinach i uczucie pełności, trwałe energii i stabilizowany poziom cukru we krwi płynącej z jedzenia chudego białka.

Plan składa się z trzech faz. Podobnie jak wiele innych diet, pierwsza faza jest najbardziej restrykcyjny. Drugi etap rozluźnia się trochę, a trzecia faza jest w toku.

Możesz mieć

Poza granicami

Amen zaleca suplementacja tym dziennej multiwitaminy, olej rybny, witaminę D, magnezu i probiotyki.

Alkohol nie jest dozwolone w fazie 1 i korzystnie Faza 2 Omni Diet. Jeśli musisz pić w fazie 2 i poza Amen zaleca ograniczając się do dwóch kieliszków wina lub koktajli tygodniowo. Nie można pić piwo lub inne napoje alkoholowe zawierające gluten.

Ograniczenia: Ten plan będzie duża zmiana, jeśli obecnie jeść typową dietę. Może się okazać dużo żywności przełączyć się na ten plan się podoba, ale to prawdopodobnie będzie duża korekta.

Gotowanie i zakupy: Będziesz musiał zaplanować menu i przygotowania potraw, w tym 9 filiżanek warzyw dziennie.

Pakowane żywności lub posiłki: No.

W jednoosobowych spotkań: No.

Ćwiczenia Wymagany. Ćwiczenie jest kluczowym elementem Omni Diet. Książka zawiera szczegółowy plan, który zaczyna się od chodzenia i działa do treningu całego ciała, który trwa 30 minut dziennie.

Wegetarianami lub weganami dieta: Chociaż można dostosować Omni diecie, jeśli jesteś wegetarianinem, to jednak podkreślić, chude źródła białka zwierzęcego, takie jak jaja, ryby i drób, i ogranicza fasoli. Jeżeli jesteś weganinem, po tej diety będzie jeszcze trudniejsze, ponieważ trzeba będzie dużo bardziej ograniczoną listę żywności i będzie musiał w dużym stopniu polegają na orzechy, nasiona, a także ograniczoną ilością fasoli i innych roślin strączkowych dozwolony.

Dieta bezglutenowa: Ten plan będzie pracować dla Ciebie.

Koszt: można wydać więcej na artykuły spożywcze, ponieważ musisz kupić naturalnie podniesione mięsa dzikiego złowione owoce morza, dużo warzyw, owoców, orzechów, a nie garmażeryjnych.

Pomoc: Robisz tej diety na własną rękę, ale można znaleźć wiele wskazówek i Omni Dieta przyjaznych receptur dostępnych w Internecie.

Czy to działa?

Jeśli zastosujemy Omni diecie, będziesz prawdopodobnie schudnąć. To pożywne podejście do odchudzania. A jeśli trzymać się z programem na dłuższą metę będziesz utrzymać wagę off.

Ponieważ będziesz cięcia kalorii z diety i paląc je poprzez ćwiczenia, waga powinna spadać dość szybko.

Obietnica utraty 12 funtów w 2 tygodnie jest nieco naciągane, ale jeśli się program do T, to może się zdarzyć. Jeśli nie, nie zniechęcaj się.

Chociaż nie ma badań, w szczególności na tej diecie, istnieje wiele badań w celu wspierania jego składników. Jednym z jego najlepszych cech jest to, że kalorie pochodzą głównie z nie-skrobiowych warzyw.

Nie ma gwarancji, będziesz schudnąć, jeśli przejdziesz bezglutenowe, ale jeśli to pomaga unikać przejadania żywności, takich jak pieczywo i makarony, idź do niego. Tylko nie je zastąpić wersji bezglutenowej tych pokarmów.

Jest też trochę badań na potrzeby suplementów (z wyjątkiem witaminy D, które większość ludzi nie mam dość) Amen zaleca i są one mało prawdopodobne, aby pomóc Ci schudnąć.

Ponieważ Amen sugeruje unikanie nabiału, szukać innych źródeł wapnia i witaminy D, takich jak warownego soi i mleka migdałowego.

Czy to dobrze dla niektórych warunkach?

Omni dieta jest odpowiednia dla osób chorujących na cukrzycę, nadciśnienie i choroby serca. Jeśli masz wysoki poziom cholesterolu, należy skonsultować się z lekarzem na temat zaleceń dotyczących oleju kokosowego, który ma wysoką zawartość tłuszczów nasyconych. Ponieważ głównym źródłem kalorii jest żywność pochodzenia roślinnego, dietę o niskiej zawartości cholesterolu. Ograniczenie węglowodanów w skrobię i cukier może być szczególnie przydatne dla osób z diabete; tylko pamiętaj, aby skontaktować się z lekarzem o zmianie leku.

Ostatnie słowo

Jeśli masz na co zaangażowanie, Omni Dieta jest świetnym rozwiązaniem, aby pomóc Ci schudnąć, choć może to być trudne, aby trzymać się długotrwale. To zajmie trochę pracy coraz przyzwyczaić do nowego sposobu odżywiania i zwiększonego wysiłku, ale będziesz szczuplejsze i zdrowsze dla niego.

ŹRÓDŁO

Amen, T. Omni Dieta, St. Martin Griffin, 2013.

zdrowe, smaczne przepisy kulinarne, z magazynu i dobrze zjeść.

Podczas wykonywania, należy liczyć się między …