uraz krocza u mężczyzn

Urazy krocza u mężczyzn

Co to jest uraz krocza u mężczyzn?

Co to jest uraz krocza u mężczyzn ?; Dlaczego krocza ważne ?; Jakie są powikłania urazu krocza ?; Jakie są najczęstsze przyczyny ostrego uszkodzenia krocza ?; Jakie są najczęstsze przyczyny przewlekłego uszkodzenia krocza ?; Kto jest najbardziej narażone na uszkodzenia krocza ?; Jak uraz krocza oceniano ?; Jak uraz krocza traktowane ?; W jaki sposób można zapobiegać uraz krocza ?; Jedzenie, diety i żywienia; Punkty do zapamiętania;

Uraz krocza jest uraz krocza, część ciała między odbytem a genitaliami lub narządów płciowych. U mężczyzn, krocza jest obszar pomiędzy odbytu oraz mosznie woreczek zewnętrzny skóry posiada jądra. Urazy krocza może zdarzyć się nagle, w wypadku, lub stopniowo, w wyniku działalności, która stale wywiera nacisk na krocze. Nagłe uszkodzenia krocza nazywamy ostre uszkodzenie, a stopniowe uszkodzenia nazywa się przewlekłym uszkodzeniem.

U mężczyzn, krocza jest obszar pomiędzy odbytu oraz mosznie.

Krocza jest ważna ponieważ zawiera naczynia krwionośne i nerwy, które dostarczają dróg moczowych i narządów płciowych z krwi i sygnałów nerwowych. Krocza leży tuż poniżej arkusza mięśni zwanych mięśni dna miednicy. Mięśnie dna miednicy wspierają pęcherza i jelit.

Dlaczego krocza ważne?

problemy kontroli pęcherza moczowego; problemy seksualne

Uraz do naczyń krwionośnych, nerwów i mięśni krocza może prowadzić do powikłań, takich jak:

Chirurgia krocza; Urazy bramowe; wykorzystywanie seksualne; nadziewanie

problemy urologiczne. Nerwy krocza przesyłania sygnałów z pęcherza do rdzenia kręgowego i mózgu, mówiąc mózg, gdy pęcherz jest pełny. Te same nerwy przesyłania sygnałów z mózgu do pęcherza i mięśni dna miednicy, kierując te mięśnie posiadania lub zwolnić moczu. Uszkodzenie tych nerwów mogą blokować lub zakłócać sygnały, powodując pęcherza wycisnąć w niewłaściwym czasie, czy też nie, aby wycisnąć w ogóle. Uszkodzenie mięśni dna miednicy może powodować problemy z pęcherzem i kontroli jelit.

Problemy seksualne. Krocza nerwy prowadzą również sygnały pomiędzy genitaliami i mózgu. Uszkodzenie tych nerwów mogą kolidować z doznań kontaktów seksualnych.

Sygnały z mózgu kierować mięśnie gładkie w genitalia na relaks, co powoduje większy napływ krwi do prącia. U mężczyzn, uszkodzone naczynia krwionośne mogą powodować zaburzenia erekcji (ED), niezdolność do osiągnięcia lub utrzymania erekcji wystarczającej do firmy współżycia seksualnego. Wewnętrzna część penisa przebiega krocza i zawiera część cewki moczowej. W rezultacie, uszkodzenie krocza może również uszkodzić penisa i cewkę moczową.

Prostatektomii jest chirurgiczne usunięcie prostaty w leczeniu raka prostaty. Prostaty, gruczołu orzech kształcie U mężczyzn otacza cewkę na szyi pęcherza i dostawy płynu, który przechodzi do spermy. Chirurg dobiera lokalizację nacięcia na podstawie cech fizycznych pacjenta, takich jak wielkość i ciężar oraz preferencji i doświadczenia chirurga. W jednym podejściu, zwany krocza prostatektomii radykalnej, chirurg wykonuje nacięcie między moszny i odbytu. W prostatektomią załonową, chirurg wykonuje nacięcie podbrzusza, tuż nad prącia. Oba podejścia mogą uszkodzić naczynia krwionośne i nerwy wpływające na funkcje seksualne i kontroli pęcherza .; Krocza urethroplasty jest operacja zwężenia naprawy lub zwężenia, części cewki moczowej, która biegnie przez krocze. Bez tego zabiegu, niektórzy ludzie nie będą w stanie na mocz. Jednakże procedura wymaga nacięcia krocza, które mogą spowodować uszkodzenie naczyń krwionośnych i nerwów .; Rak jelita grubego lub odbytu operacja może spowodować obrażenia krocza tnąc niektóre mięśnie wokół odbytu w celu usunięcia guza. Jedno podejście do operacji raka odbytu polega na wykonaniu nacięcia w okolicy brzucha i krocza.

Tomografia komputerowa (CT) skanuje użyć kombinacji promieni X i technologii komputerowej do tworzenia obrazów. W przypadku tomografii komputerowej, usługodawca opieki zdrowotnej może dać pacjentowi rozwiązanie do picia i zastrzyk specjalnego barwnika o nazwie środka kontrastowego. TK wymagają od pacjenta położyć na stole, który przesuwa się w urządzeniu w tunelu w kształcie gdzie technika rentgenowskie odbywa się promieni rentgenowskich. tomografia komputerowa może pokazać urazie do krocza .; MRI jest test, który wykonuje zdjęcia ciała na narządy wewnętrzne i tkanki miękkie bez użycia promieni rentgenowskich. MRI może obejmować wstrzykiwanie środka kontrastowego. W większości maszyn w MRI, pacjent będzie leżał na stole, który przesuwa się w urządzeniu, w kształcie tunelu, które mogą być zamknięte lub otwarte końce na jednym końcu. Podczas badania MRI, pacjent, chociaż zwykle śpi, pozostaje w bezruchu, podczas gdy technik wykonuje obrazy, które trwa zwykle tylko kilka minut. Technik odbędzie sekwencji obrazów z różnych punktów widzenia, aby stworzyć szczegółowy obraz krocza. Pacjent będzie słychać głośne pukanie i nucąc mechaniczne odgłosy. Wyniki MRI może pokazać uszkodzenia naczyń krwionośnych i mięśni .; USG wykorzystuje urządzenie o nazwie przetwornik, który odbija bezpieczne, bezbolesne fal dźwiękowych od organów, aby stworzyć obraz ich struktury. Color Doppler zwiększa technologii ultradźwiękowej, która pokazuje przepływ krwi przez tętnice i żyły. Krew przepływająca przez tętnice pojawia się czerwony, gdy przepływ krwi przez żyły kolor niebieski. Kolor Dopplera jest użyteczny w wykazujące uszkodzenie naczyń krwionośnych w okolicy krocza.

Najczęstsze przyczyny ostrego uszkodzenia krocza u mężczyzn obejmują

Ostry uraz krocza może być wynikiem zabiegów chirurgicznych, które wymagają nacięcia krocza

Lekarze starają się unikać procedur, które niszczą naczynia krwionośne danej osoby, krocza nerwy i mięśnie. Jednak czasami nacięcie krocza może uzyskać najlepszy kąt do usunięcia raka zagrażające życiu.

Ludzie powinni omówić ryzyko każdej planowanej operacji z dostawcą opieki zdrowotnej, aby mogli podjąć świadomą decyzję i zrozumieć, czego się spodziewać po operacji.

Jakie są powikłania urazu krocza?

Bramowe urazy spowodowane upadkiem na obiektach takich jak metalowe pręty, rury, lub drewnianych szynach, gdzie nogi danej osoby są po obu stronach obiektu i krocza uderza w obiekt na siłę. Obrażenia te obejmują motocykla i jazda na rowerze wypadków, urazów siodło rogów podczas jazdy konnej, przypada na wyposażenie placów zabaw, takich jak rękochodem i gimnastycznych wypadków na urządzeniu takim jak poręczach lub pommel konia.

W rzadkich sytuacjach, tępy uraz krocza może wybuchnąć naczynie krwionośne wewnątrz tkanki wzwodu prącia, powodując trwałą erekcję częściową, które mogą trwać przez kilka dni do lata. Stan ten nazywany jest priapizm wysokiego przepływu. Jeśli nie jest leczona, może prowadzić do ED.

Energiczne i niewłaściwe kontakty seksualne mogą prowadzić do urazów krocza. Podczas służby zdrowia ocenia obrażenia w okolicy narządów płciowych, powinny rozważyć możliwość wykorzystania seksualnego, nawet jeśli dana osoba lub członkowie rodziny twierdzą, że szkoda jest wynikiem wypadku, takiego jak bramowego kontuzji. Prawo wymaga, aby pracownicy służby zdrowia zgłaszania przypadków wykorzystywania seksualnego, które przychodzą im uwagę. Osoby i członkowie rodziny powinni zrozumieć usługodawca opieki zdrowotnej może zadać kilka niewygodnych pytań o okoliczności powstania szkody.

Impalement urazy mogą obejmować posty ogrodzenia metalowe, pręty, czy broń, która Pierce krocza. Impalement jest rzadkie, chociaż może się zdarzyć, gdzie przenoszenie urządzenia i narzędzia spiczaste są w użyciu, takie jak na farmach lub budowach. Impalement może również wystąpić w wyniku upadku, takich jak urządzenia z drzewa lub plac zabaw, na coś ostrego. Impalement urazy są najczęściej w sytuacjach bojowych. Jeśli uraz nadziewanie przebija skórę i mięśnie, poszkodowany potrzebuje natychmiastowej pomocy medycznej, aby zminimalizować utratę krwi i naprawić szkodę.

Przewlekły uraz krocza najczęściej wynika z pracy albo ze sportem związany praktyki, takie jak rower, motocykl, lub konno-lub stanu długoterminowej takich jak przewlekłe zaparcia.

Siedząc na wąskiej, siodełka rowerowego stylu siedzenia, który ma wystającą “nos” w przednim miejscami znacznie większy nacisk na krocze niż siedzenie w zwykłym krześle. W regularnych krześle, ciało i kości pośladków częściowo absorbuje ciśnienie siedzi, a ciśnienie występuje dalej w kierunku tyłu niż na siedzeniu roweru. Międzystrefowych pozycja na wąskim siedzeniu szczypie krocza naczynia krwionośne i nerwy, powodując naczyń krwionośnych i uszkodzenie nerwów w miarę upływu czasu. Badania pokazują szerszy, beznosy fotele zmniejszyć ciśnienie krocza. 1

Sporadyczne rower jedzie na krótkie okresy czasu mogą nie stanowić zagrożenia. Jednak ludzie, którzy jeżdżą rowerami kilka godzin w tygodniu, takich jak konkurencyjne rowerzystów, kurierów rowerowych i patroli rowerowych oficerów, mają znacznie większe ryzyko rozwoju łagodnego do ciężkiego ED. 2 ED może być powodowane przez powtarzające się ciśnienie w naczyniach krwionośnych, która zwęża je i prowadzi do narastania płytki nazębnej w naczyniach.

Inne działania, które polegają na siodło jeździeckie w stylu obejmują motocykl i jeździć konno. Naukowcy badali rower jedzie w większym stopniu niż w innych działaniach; Jednak niewiele badań opublikowanych dotyczące motocykli i jazdy konnej sugerują, jazda motocyklem zwiększa ryzyko zaburzeń erekcji i układ moczowy. 3 Jeździectwo pojawia się stosunkowo bezpieczne pod względem przewlekłego uszkodzenia, 4, chociaż działanie podskakują w górę iw dół, kilkakrotnie uderzając krocze, ma potencjał do powodowania szkód.

Międzystrefowych pozycja na wąskim siedzeniu szczypie krocza naczynia krwionośne i nerwy.

Zaparcie jest zdefiniowany jako mający wypróżnienia mniej niż trzy razy w tygodniu. Ludzie z zaparciami mają zazwyczaj twarde, suche stolce, które są małe i trudne do przejścia. Niektóre osoby z zaparciami trzeba się wysilać, aby przejść taborety. Ten odcedzanie tworzy ciśnienie wewnętrzne, które ściska krocze i może uszkodzić naczynia krwionośne krocza i nerwów. Więcej informacji znajduje się w theernment temacie zdrowia, zaparcia.

Jakie są najczęstsze przyczyny ostrego uszkodzenia krocza?

Mężczyźni, którzy mają operacji krocza najprawdopodobniej mają ostry uraz krocza. Bramowe urazy są najbardziej powszechne wśród ludzi, którzy jeżdżą motocykle, rowery, lub konie i dzieci, którzy korzystają z urządzeń zabawowych. Impalement urazy są najczęściej w wojskowych biorących udział w walce. Impalement urazy mogą wystąpić także w budownictwie lub gospodarskich pracowników.

Zaburzenia erekcji; Nietrzymanie moczu u mężczyzn

Ludzie powinni porozmawiać ze swoim lekarzem na temat korzyści i zagrożeń związanych z operacją oraz krocza przed operacją .; Ludzie, którzy grają lub obejścia przenoszenia sprzętu lub ostrych przedmiotów powinni nosić odzież ochronną w miarę możliwości .; Osoby, które jeżdżą rowery, motocykle, lub konie powinny znaleźć miejsca ani siodła przeznaczone do umieszczenia największy nacisk na pośladki i zminimalizować nacisk na krocze. Wielu pracowników służby zdrowia doradzić rowerzystów do korzystania fotele beznosy rower i jeździć w pozycji pionowej, a nie pochylać się nad kierownicę. Narodowy Instytut Bezpieczeństwa i Higieny Pracy, część theernment, zaleca beznosy miejsca dla ludzi, którzy na rowerach jako część ich pracy. 1; Ludzie z zaparciami powinni porozmawiać ze swoim lekarzem o tym, czy wziąć przeczyszczające lub stolca zmiękczający w celu zminimalizowania wysiłku przy wypróżnieniu.

problemy kontroli pęcherza moczowego; problemy seksualne

Chirurgia krocza; Urazy bramowe; wykorzystywanie seksualne; nadziewanie

Przewlekłe krocza urazy są najczęściej ludzie, którzy jeżdżą rowerami w ramach pracy lub sporcie lub u osób z zaparciami.

Jakie są najczęstsze przyczyny przewlekłego uszkodzenia krocza?

Świadczeniodawcy oceny obrażeń krocza podstawie okoliczności i ciężkości urazu. Na ogół proces oceny obejmuje badanie fizykalne i jednego lub więcej badań obrazowych.

Podczas badania fizykalnego, kłamstwa pacjentów zmierzyć się z nogi rozprzestrzeniania się i stóp w strzemionach. Świadczeniodawcy szuka skaleczenia, siniaki lub krwawienie z odbytu. Usługodawca opieki zdrowotnej może włożyć palec w rękawiczce, smarowane do odbytnicy odczuwać urazów wewnętrznych.

Aby wyszukać obrażeń wewnętrznych, usługodawca opieki zdrowotnej może zamówić jeden lub więcej badań obrazowych. Obrazowanie to ogólne określenie dla dowolnej technice stosowanej w celu zapewnienia zdjęcia kości i narządy wewnętrzne organizmu. Technik RTG wykonuje te procedury w ośrodku ambulatoryjnym lub szpitalu, a radiolog-lekarz, który specjalizuje się w obrazowaniu medycznym interpretuje obrazy. Osoba nie wymaga znieczulenia. Jednak ludzie z obawy przed przestrzeniach zamkniętych może otrzymać lekkie uspokojenie przed rezonans magnetyczny (MRI) testu.

Leczenia urazów krocza zmieniać w zależności od stopnia i rodzaju uszkodzenia. Łzy lub nacięcia mogą wymagać szwów. Traumatyczne urazy przebijające lub mogą wymagać operacji naprawy uszkodzonych mięśni dna miednicy, naczyń krwionośnych i nerwów. Leczenie tych ostre urazy mogą również zawierać antybiotyków, aby zapobiec zakażeniu. Po usługodawca opieki zdrowotnej stabilizuje ostry uraz więc utrata krwi nie jest już problemem, dana osoba może nadal napotykają pewne długofalowe skutki urazów, takich jak kontrola pęcherza i problemy funkcji seksualnych. Służby zdrowia może traktować priapizm wysokiego przepływu spowodowanego tępego urazu krocza z lekami, zablokowanie naczynia krwionośnego rozerwanie pod kierunkiem x-ray, czy chirurgii.

U osób z przewlekłą urazu krocza, usługodawca opieki zdrowotnej będą traktować powikłań choroby. Więcej informacji znajduje się w theernment zagadnień związanych ze zdrowiem

Kto jest najbardziej narażone na uszkodzenia krocza?

Więcej informacji na temat dolnych dróg moczowych jest w theernment temacie zdrowia, dróg moczowych i jak to działa.

Jak uraz krocza oceniana?

Zapobieganie obrażeń krocza wymaga bycia świadomym i podjęcie kroków w celu zminimalizowania niebezpieczeństwa działań, takich jak prace budowlane lub jazdy na rowerze

Jak uraz krocza leczyć?

W jaki sposób można zapobiec uraz krocza?

Aby zapobiec zaparciom, diety z 20 do 35 gramów błonnika dziennie pomaga formularz ciało miękkie, nieporęczne stolec, który jest łatwiejszy do przejścia. pokarmy bogate w błonnik to fasola, całe ziarna zbóż i otrąb, świeże owoce i warzywa, takie jak szparagi, brukselka, kapusta i marchew. Dla osób ze skłonnością do zaparć, ograniczenie pokarmów, które mają niewielki lub żaden błonnik, takich jak lody, sery, mięsa i przetworów, jest również ważna. Służby zdrowia mogą być źródłem informacji o tym, jak zmienia się w jedzeniu, diety i żywienia może pomóc z zaparciami.

Narodowy Instytut Cukrzycy i układ trawienny i Chorób Nerek rządowe zajęły) i innych składników theernment zumienia) prowadzą i wspierają badania w leczeniu wielu chorób i warunków.

Czym są i są one dla Ciebie ?; są częścią badania klinicznego, w samym sercu wszystkich osiągnięć medycznych. szukanie nowych sposobów zapobiegania, wykrywania lub leczenia choroby. Naukowcy wykorzystują również spojrzeć na inne aspekty opieki, takich jak poprawa jakości życia osób z chorobami przewlekłymi. Dowiedzieć się, czy są dla Ciebie.

Jakie są otwarte ?; które są obecnie otwarte i rekrutacji można oglądać w www.ClinicalTrials.

Odżywianie, dieta i odżywianie

Informacja ta może zawierać treści o leki, a gdy podjęte zgodnie z zaleceniami lekarza, warunki traktują. Gdy przygotowuje zawartość ta obejmuje dostępne najbardziej aktualne informacje. Aby uzyskać najnowsze aktualizacje lub pytania na temat leków, skontaktuj się z US Food and Drug Administration wwwernment pod bezpłatny numer 1-888-INFOernment (1-888-463-6332) lub odwiedzić. Skonsultuj się z lekarzem, aby uzyskać więcej informacji.

Punkty do zapamiętania

Theernment pragnie podziękować; Tom Lue, M. D., University of California, Steven Schrader, Ph.D., Narodowy Instytut Bezpieczeństwa i Higieny Pracy

marzec 2014