Typ 2 cukrzycy zarządzający: starzenie się, poziom cukru we krwi, insuliny i innych

Trendy cukrzyca

Wiesz, że najlepszym sposobem, aby kontrolować cukrzycę typu 2 objawy – i zapobiec powikłaniom – jest, aby utrzymać poziom cukru we krwi w ryzach. Ale czy wiesz, starzeje zmienia sposób, w jaki organizm radzi sobie zarówno glukozy i insuliny? Aby uniknąć komplikacji zdrowotnych, być może nadszedł czas, aby dostosować sposób zarządzania cukrzycy.

Starzenie się może mieć wpływ na to, jak dobrze zarządzać cukrzycy. Niektóre przeszkody może napotkać m.in.

Poprzez plan ze swoim zespołem opieki zdrowotnej i słuchania ściśle do zmieniającego się ciała, można nadal żyć zdrowo.

Istnieje wiele lekarzy, którzy mogą pomóc dobrze żyć z cukrzycą, w tym

Twoje ryzyko depresji rośnie zarówno cukrzycy i wieku. Porozmawiaj z doradcą zawodowym lub oprzeć się na znajomych i rodzinę o wsparcie. Każdy może pomóc zachować pozytywne nastawienie.

Dowiedz się, jak sprawdzić poziom cukru we krwi. Porozmawiaj z lekarzem o tym, co idealne odczyty powinny być tak będziesz wiedzieć, kiedy są one zbyt wysokie lub zbyt niskie.

Lekarz powinien również daje A1c badanie krwi, przynajmniej dwa razy w roku. Ten opowiada mu swoją średni poziom cukru we krwi w ciągu ostatnich 3 miesięcy.

Cukrzyca stawia się na większe ryzyko zawału serca i udaru mózgu, więc inne numery, aby zachować zakładki są twoje

Jest to tak samo ważne, aby zapobiec niski poziom cukru we krwi, jak to jest, aby zachować jej zbyt wysokie. Napady niskiego poziomu cukru we krwi może podwoić ryzyko zachorowania na chorobę Alzheimera lub inne rodzaje demencji. Gdy twoje myślenie jest wyłączona, nie będzie w stanie obsłużyć również cukrzycy.