Rodzaje ubezpieczeń handlowa: Plany brąz, srebro, złoto, platyna i

Lisa Zamosk; 24 września 2015

Bronz; Silve; Gol; Platyna

Reseller ubezpieczenie zdrowotne, znany również jako Exchange, jest to strona internetowa, gdzie można robić zakupy i porównywać planów ubezpieczeniowych w danym stanie. Giełda swój stan zawiera narzędzia, które pomogą Ci porównać swoje wybory i wybrać odpowiedni plan dla swoich potrzeb.

Na Marketplace państwa, planów zdrowotnych są pogrupowane według poziomów pokrycia – ile plan zapłaci poczet kosztów opieki zdrowotnej i jakie usługi są objęte gwarancją.

Każdy poziom jest nazwany po rodzaju metalu

Brąz plany oferują najmniej plany pokrycia i platynowe oferują najbardziej.

Poziomy zależy od procentu kosztów trzeba zapłacić średnio kierunku opieki zdrowotnej, które otrzymujesz.

Oto procentowe koszty opieki zdrowotnej płacisz średnio dla każdego typu planu

Sposób zapłacić część tych kosztów jest odliczeniami, copays i współubezpieczenia.

W ogóle, tym więcej płacisz składek miesięcznych, tym mniej będziesz płacić w out-of-pocket kosztów za każdym razem wybrać się na służby zdrowia lub odebrać recepty. Premia jest to, co każdego miesiąca, aby mieć ubezpieczenie.

Jako przykład należy wziąć pod uwagę różnice w planach brązu i platyny.

Z planu brązu

Kwota, którą płacisz za każdym razem można zobaczyć się z lekarzem lub dostać receptę (koszty “out-of-pocket”) jest najwyższy spośród różnych poziomów programu. Ale z planem brązu, również ogólnie płacił najniższą składkę każdego miesiąca w porównaniu do innych planów metalowych.

Z planu platyny

W porównaniu do innych poziomów programu, jest prawdopodobne, aby płacić mniej za każdym razem można zobaczyć się z lekarzem lub dostać receptę. Ale z planem platyny, będziesz także płacić najwyższą miesięczną składkę.

Plan Brąz: 40; Srebrny Plan: 30; Złoto Plan: 20; Plan Platinum: 10%