Przygotowania do wizyty – zaburzenia rytmu serca

Co możesz zrobić

Czego można oczekiwać od lekarza

Jeśli uważasz, że masz arytmię serca, umówić się z lekarzem rodzinnym. Jeżeli arytmia serca występuje wcześnie, leczenie może być łatwiejsze i bardziej skuteczne. W końcu jednak, może zostać skierowana do lekarza przeszkolonego w serca warunkach (kardiolog).

Jeżeli arytmia serca utrzymuje się dłużej niż kilka minut lub towarzyszą omdlenia, duszność lub ból w klatce piersiowej, należy odwiedzić lekarza lub lokalny numer alarmowy lub ktoś zawiezie do najbliższego pogotowie.

Ponieważ terminy mogą być krótkie, a ponieważ jest często dużo do omówienia, jest to dobry pomysł, aby być przygotowanym na wizyty. Oto kilka informacji, które pomogą Ci przygotować się na wizytę, i czego oczekiwać od lekarza.

Twój czas z lekarzem jest ograniczony, więc przygotowuje listę pytań pomogą Ci w pełni wykorzystać swój czas razem. Lista pytań od najważniejszych do najmniej ważnych w przypadku skończy się czas. W przypadku zaburzeń rytmu serca, kilka podstawowych pytań do lekarza to

Lekarz może zadać Ci kilka pytań. Będąc gotowi odpowiedzieć może zastrzec sobie czas, aby przejść przez wszystkie punkty chcesz spędzić więcej czasu. Lekarz może poprosić