Przygotowania do wizyty – niedomykalność zastawki trójdzielnej

Jeśli nie mają żadnych objawów lub objawy ucisku serca, lekarz może podejrzewać problem tylko wtedy, gdy on lub ona jest wykonanie testu, takiego jak echokardiogramu, wobec innych chorób serca. Jeśli lekarz podejrzewa problem, lekarz może skierować pacjenta do lekarza, który specjalizuje się w leczeniu chorób serca (kardiolog), aby zdiagnozować chorobę.

Co możesz zrobić

Czego można oczekiwać od lekarza

To dobry pomysł, aby przybyć dobrze przygotowani do wizyty. Oto kilka informacji, które pomogą ci przygotować i czego oczekiwać od lekarza.

Twój czas z lekarzem jest ograniczony, więc przygotowuje listę pytań może pomóc Ci w pełni wykorzystać swój czas razem. Dla niedomykalności zastawki trójdzielnej, kilka podstawowych pytań do lekarza to

Wiadomości, połączenia i rozmowy dla Twojego zdrowia

Oprócz pytań, które przygotowaliśmy, aby zwrócić się do lekarza, nie wahaj się zadawać pytania w trakcie powoływania w dowolnym momencie, że czegoś nie rozumiesz.

Lekarz może zadać Ci kilka pytań. Będąc gotowi odpowiedzieć może zastrzec sobie czas, aby przejść przez wszystkie punkty chcesz spędzić więcej czasu. Lekarz może poprosić

Plaid (& undefinedundefinedcommat; bob270) pisał w Serce i Zdrowia Tue, Jun 21 10:24 AM Zobacz

JudyHooper (& undefinedundefinedcommat; judyhooper) pisał w Serce i Zdrowia Wed, 22 cze 05:15 PM Zobacz

bibi12 (& undefinedundefinedcommat; bibi12) pisał w Serce i Zdrowia pią, 17 cze 04:00 PM Zobacz