Przygotowania do wizyty – łagodne zaburzenia poznawcze

Jesteś prawdopodobnie zacząć od wizyty u lekarza rodzinnego. Jeśli lekarz podejrzewa, że ​​masz zmiany poznawcze, może zostać skierowana do specjalisty z doświadczeniem w ocenie funkcji umysłowych. Specjalista może być neurolog, psychiatra lub neuropsycholog.

Co możesz zrobić

Pytania, jakie należy zadać lekarzowi

Ponieważ terminy mogą być krótkie i nie ma często dużo o tym mówić, to jest dobre, aby być dobrze przygotowane. Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci przygotować się do wizyty i wiedzą, czego oczekiwać od lekarza.

Ponieważ czas z lekarzem jest ograniczony, spisując listę pytań pomoże Ci w pełni wykorzystać swojego powołania. Lista pytań od najpilniejszą do najmniej ważnych w przypadku skończy się czas. W przypadku zmian poznawczych, niektóre pytania zadać lekarz m.in.

Czego można oczekiwać od lekarza

Oprócz pytań, które przygotowaliśmy z wyprzedzeniem, nie wahaj się poprosić lekarza o wyjaśnienie czegoś, czego nie rozumieją.

Lekarz może również pytań dla Ciebie. Być gotowe do reagowania może zwolnić czas, aby skupić się na dowolnych punktach chcesz porozmawiać o głębokości. Lekarz może poprosić