przesiewowe neuroblastoma (pdqто): przesiewowych [] -changes do tego podsumowania (02/06/2014)

W pdq informacyjne raka podsumowania są regularnie przeglądane i aktualizowane w miarę pojawiania się nowych informacji. Ta sekcja opisuje najnowsze zmiany wprowadzone do niniejszego podsumowania na dzień powyżej.

Największe firmy farmaceutyczne stale badania i rozwój nowych leków i metod leczenia raka mózgu, który musi wykazać, iż są bezpieczne i skuteczne, zanim lekarze przepisują je można pacjentom. Podczas badań klinicznych, badacze zbadania wpływu nowych leków na grupie ochotników chorych na raka mózgu. Po ścisły protokół i przy użyciu ściśle kontrolowanych warunkach, naukowcy oceniają badanych leków w fazie rozwoju i zmierzyć zdolność nowego leku do …

Niniejsze streszczenie jest napisane i utrzymywane przez przesiewowych PDQ i Prewencji Redakcyjnego, który jest niezależny od edytorsko. Podsumowanie odzwierciedla niezależnego przeglądu literatury i nie stanowią oświadczenia o polityce lub NIH. Więcej informacji na temat polityki Podsumowanie i roli pdq redakcyjnych w kontynuowaniu streszczenia pdq można znaleźć na stronie Informacje o Podsumowanie PDQ i Comprehensive Cancer stron pdq bazie danych.

Informacje te są produkowane i dostarczane przez nationa; Cance; Institute (). Informacje zawarte w tym temacie mogły ulec zmianie, ponieważ został napisany. Aby uzyskać najbardziej aktualne informacje, skontaktuj się z nationa; Cance; Instytut za pośrednictwem witryny internetowej pod adresem http: /; cancer.gov lub zadzwoń 1-800-4-raka.

 Informacji Publicznej z National Cancer Institute