przerobić kuchni

Zdrowe odżywianie to piękna rzecz. I to nie jest takie trudne. Trochę planowania – i ostrożne zakupy – przejść długą drogę.

“Możesz mieć zdrowe posiłki i przygotować je szybko i łatwo, tak długo, jak masz odpowiednie składniki pod ręką”, mówi Karen Cullen, dr, adiunkt żywienia behawioralnej w Baylor College of Medicine w Houston.

Wise zakupów jest kluczem, mówi Elaine Magee, MPH, RD, autor mi powiedzieć, co jeść serii książek oraz “Doktor Receptura” dla Kliniki Weight Loss.

“Lwia swojej spiżarni musi być zdrowe – w tym zdrowych wersji fast-food” Magee mówi. Metodą prób i błędów, ona uznało niskotłuszczowy traktuje ją lubi rodzinne. To obejmuje lody (Light typy), nawet żetony.

chipy pieczony ziemniak (o niskiej zawartości tłuszczu; fasola w puszkach (dużo błonnika, sos do pizzy (dla szybkich przekąsek, popcorn (niskotłuszczowe, mikrofalówek, makaron, wszystkie kształty i rozmiary; beztłuszczowy krakingu pszenicy; Zwykły owsiane (mikrofalówek; Zdrowe muesli bar, pieczywo bogate w błonnik, całe ziarna ( “Iron Kids” włókno dodanej chleb jest OK; beztłuszczowej grillowana kukurydza (podawać z obniżonej zawartości tłuszczu tortilla chips, zupy w puszkach (o niskiej zawartości sodu, niskotłuszczowe rodzajów; Jell- kubki o, pakiety zbiorcze owoców, lub domowe mix szlak z suszonych owoców, nasion słonecznika i orzechów

“Nie jestem wielkim wiórów Craver, ale mnóstwo ludzi są,” mówi. Wypróbuj różne rodzaje smakoszy chipsów niskotłuszczowych, doradza. Niektóre z nich są lepsze niż inne degustacji. Niektóre z nich są bardzo satysfakcjonujące, mówi.

Jeśli chodzi o jej wielkich miłościach – takich jak czekolada – Magee jest purist. “Nie wierzę w oczyszczenie swoją kuchnię wszystkich rzeczy, które lubisz. Zawsze mam jakąś czekoladę wokół, więc wiem, że mogę mieć czekoladę, kiedy chcę. W związku z tym, nie nadużywać go.”

Porady na zakupy naszych ekspertów

Zdjęcie inteligentne

Siemię lniane jest również na liście zdrowego odżywiania Magee za. “Siemię lniane jest jednym z tych pokarmów energetycznych, pod względem tego, co oferuje. To zwiększa zawartość błonnika jakiejkolwiek żywności,” mówi. Siemię lniane można dodawać do zup, gulaszu, jogurt, płatki śniadaniowe, wykorzystać swoją wyobraźnię.

Kupić świeże lub mrożone

zdrowe, smaczne przepisy kulinarne, z magazynu i dobrze zjeść.

Podczas wykonywania, należy liczyć się między …

jagody mrożone (na babeczki i gofry; Mrożone spinac; Świeże marchew, brokuły, pomarańcze; Fresh nie denerwować “sałatki w ba; Świeże pomarańczowy Juic; mrożony, bez kości, piersi z kurczaka (zamrozić)