przejadania się dziękczynieniem? Nie zadręczaj się

Jared Miller

Wakacje to o spędzanie czasu z przyjaciółmi i rodziną, świętuje sezon i uczestnictwo w wyśmienitej kuchni. Ale dla ludzi, którzy próbują oglądać to, co jedzą, święta – zwłaszcza Thanksgiving – może być trudne. Jeśli jesteś podobny do mnie, gdy jesteś otoczony smakołyków, że tylko wyłaniają się raz w roku, jeżeli chcesz, aby wypełnić na nich. Dodatkowo należy podkreślić, że często towarzyszy zajęty wakacje zgromadzenie może prowadzić do jedzenia więcej niż początkowo planowano. Nie należy pozwolić ryzyko upadku z wagonu zrujnować zabawy wakacje. Oto kilka wskazówek, w jaki sposób można wybaczyć sobie za oddając w przysmaków Turcji Dzień

Ale … ja cofnąć wszystkich moich ciężkiej pracy. Czy martwisz się, że jeśli pozwoli sobie tę drugą porcję indyka lub większy kawałek ciasto z dyni, będziesz nagle umieścić na całej masy straciłeś od rozpoczęcia dokonywania lepszych wyborów żywności i wykonywania więcej? Dietetyk i upwave członkiem rewizyjna Shoshana Pritzkera, RD, CDN, przypomina nam: “Jeden posiłek nie będzie tuczy, lub uzyskać cukrzyca lub wysokie ciśnienie krwi lub któregokolwiek z tych innych chorób lub dolegliwości, które pochodzą z przejadania się cały czas . “Należy pamiętać, że zajęło wiele miesięcy, aby umieścić na funtów i od wielu miesięcy, aby je upuścić, więc jedno popołudnie pobłażania nie będzie powodować, aby kupić większe ubrania jutro. Powiedział, że jest to ważne, aby ten posiłek wyjątkiem, a nie regułą. Jeśli overindulge na Święto Dziękczynienia, jak najlepiej, aby trzymać się diety na pozostałą część sezonu.

Ale … to sprawia, że ​​czuję się jak nieudacznik. Dziękczynienie jest o spędzanie czasu z bliskimi podczas udostępniania smaczny posiłek. Nie chcesz psuć zabawy i zepsuć potrawę martwić pozwalając się w dół. “Jeśli nie plan, to plan się nie powiedzie,” mówi Pritzkera. “Więc plan na sukces.” Ona zaleca decydując jakie pokarmy Dziękczynienia lubisz najbardziej i przejść do tych, unikając innych potraw można jeść tylko dlatego, że tam jest. “Mają mniejsze gusta więcej żywności chcesz, a nie tracić kalorie na inne rzeczy”, wyjaśnia. W ten sposób można dostać to, co chcesz, bez przesady. (Joy Jacobs, Ph.D., inny członek zarządu upwave przegląd, zaleca także geodezji wszystkie oferty spożywczych przed czasem, jeśli to możliwe. “W ten sposób będziesz w stanie wybrać żywności najbardziej chcesz jeść, bez jakieś “niespodzianki”, które kończą się na przejadanie “).

zdrowe, smaczne przepisy kulinarne, z magazynu i dobrze zjeść.

Podczas wykonywania, należy liczyć się między …