Przegląd – Otorynolaryngologia (ENT) w Minnesocie

Departament otorynolaryngologii (ucha, nosa i gardła lub ENT) oferuje pełen zakres usług medycznych i chirurgicznych u dzieci i dorosłych z zaburzeniami i chorobami głowy i szyi.

Otorynolaryngologia obejmuje ponad 30 specjalistów, dzięki czemu jest jednym z największych na świecie grup Ent. Dział zawiera subspecialists w

Doświadczeni lekarze w otorynolaryngologii współpracować iz innych specjalności, zwłaszcza mowy Patologia, okulistyki, pediatrii, neurologii, neurochirurgii, dermatologii, Alergologii i Immunologii, płuc Medycyna i onkologii w celu zapewnienia kompleksowej opieki dla tysięcy pacjentów rocznie.

Lekarzy naukowców w otorynolaryngologii pomóc rozwinąć i poprawić możliwości leczenia dla pacjentów. Na podstawie osiągnięć dokonanych za pośrednictwem tych badań i ich wiedzy, specjaliści są w stanie zaoferować możliwości leczenia wiodące, jak jamę Robotic Surgery.

Na blogu Sharing

znajduje się wśród najlepszych szpitali dla ucha, nosa i gardła przez US News & World Report.

Melissa Schultz pisze o syna tajemnicza choroba Nicka i jego leczenia. “Kiedy mój syn zszedł z tajemniczą chorobą, żaden lekarz nie dbały. Wreszcie podejście zespołu i pozytywnego myślenia dał nam nadzieję.”

wizyty u lekarza