Przegląd – onkologia (medyczna)

onkologów współpracować z ekspertami i opiekunów w prawie wszystkich specjalności, aby zapewnić fachową, indywidualną opiekę.

Onkologia jest jedną z największych i najbardziej wszechstronnych programów diagnostycznych i leczenia raka na świecie. Każdego roku tysiące ludzi, którzy mają jakiekolwiek ponad 200 rodzajów raka zgłaszają się na leczenie z onkologów i innych specjalistów z rakiem.

Onkolodzy specjalizują się w zarządzaniu zabiegi leków dla osób z wczesnym i zaawansowanym stadium raka, które wpływają na narządy, mięśnie, kości i tkanki łącznej. Jednak ludzie z niektórych nowotworów we wczesnym stadium można leczyć chirurgicznie lub radioterapią sam i nie może wymagać opieki onkologa.

Zabiegi prowadzone przez onkologów m.in.

Onkolodzy mają duże doświadczenie w rozpoznawaniu i leczeniu wszelkiego rodzaju nowotworów, w tym

Aby zrozumieć podejście do leczenia nowotworów krwi i narządów krwiotwórczych, takich jak białaczki i chłoniaka, należy odwiedzić stronę hematologii.

Osoby z chorobą nowotworową, którzy szukają pomocy mają dostęp do pełnego zakresu możliwości leczenia, w tym standardzie i zabiegów eksperymentalnych. onkologów współpracować z ekspertami we wszystkich innych działów w celu zapewnienia skoordynowanego i zintegrowanego, multidyscyplinarnego opieki dla osób z wszystkich rodzajów raka.

Onkolodzy są aktywne w Centrum Onkologii, wyznaczonego przez National Cancer Institute (NCI), jako kompleksowego centrum raka. Jest to jedyny NCI wyznaczone wszechstronnym centrum raka z trzech stron – Arizona, Floryda i Minnesota. Cancer Center plasuje się w ścisłej czołówce ośrodków onkologicznych na badania nad rakiem, leczenia i edukacji.

Świadczeniodawcy mają doświadczenie i zasoby, aby zapewnić fachową, indywidualną opiekę.

Osoby z chorobą nowotworową, którzy szukają pomocy znajdzie ekspertów wyposażony w wiedzę i zasoby, aby zapewnić najlepszą opiekę

Badania. Powieść narkotyków, immunologiczne, biologiczne terapie celowane terapie genowe i są intensywnie badane w ramach działu w celu określenia ich potencjał do leczenia raka.

To doświadczenie kliniczne wyrównuje silnie z programów badawczych w Centrum Onkologii. Ścisły związek między opieki klinicznej i badań umożliwia kwalifikujące pacjentów zapisać w badaniach klinicznych raka badawczych najnowocześniejszych, otrzymają najbardziej zaawansowane zabiegi, i dowiedzieć się o swojej chorobie, aby aktywnie uczestniczyć w podejmowaniu decyzji dotyczących ich leczenia.

Collaborative opieki. Pełne zespół onkologów i pokrewnych pracowników służby zdrowia specjalizujący się w onkologii klinicznej można znaleźć trzech kampusów.

Zespół onkologii ściśle współpracuje z kolegami, którzy specjalizują się w zakresie chorób wewnętrznych, radiologii, genetyki medycznej, neurologii, patologii i innych, aby dojść do dokładnego rozpoznania i pomóc Tailor odpowiedni, indywidualny plan opieki.

W celu zapewnienia skutecznej opieki, onkologów współpracować z kolegami w onkologii promieniowania, chirurgii, chirurgii ortopedycznej, chirurgii plastycznej, opieki paliatywnej, psychiatrii i psychologii i medycyny fizykalnej i rehabilitacji.

Koncentruje się na ciebie. onkologów świadczenie spersonalizowanych, Whole-osobową opieki dla osób z chorobą nowotworową. Są zobowiązani do zasady jazdy określonym przez założycieli, że “dobro pacjenta jest jedyną korzyścią być brane pod uwagę.”

Onkolodzy są zobowiązani do osobistego podejścia do opieki nad rakiem. Koncentrują się one na indywidualnym, jak i potrzeb medycznych osób z rakiem poprzez dostarczanie szeroką gamę usług dla pacjentów i ich rodzin.

Eksperci zapewniają indywidualną, Whole-osobową opieki dla osób z rakiem.

Od momentu powstania ponad 150 lat temu, zaproponował leczenie raka. Tysiące ludzi przychodzi do opieki raka każdego roku. Dla niektórych był to zbliża się do ostateczności. Częściej ludzie z rakiem wybrać na początku swoich diagnoz, aby uzyskać dostęp do dodatkowych opcji leczenia do walki swoje raki i doświadczyć lepsze wyniki i wyższe stawki uzdrowienia i przetrwanie.

kliniki systemu opieki zdrowotnej, szpitale i inne placówki służby zdrowia służą ponad 70 wspólnot w Iowa, Wisconsin i Minnesota. Miejsca te przynoszą opieki raka swoich lokalnych społecznościach.