pro-fast

Klasa terapeutyczna: łaknienie, o działaniu ośrodkowym

Używa dla Pro-FAST

Klasa chemiczna: związane z amfetaminą

Lek ten jest dostępny wyłącznie na receptę lekarza.

Decydując się na użycie leku, ryzyko przyjmowania leku musi być wzięta pod uwagę dobro będzie to robić. Jest to decyzja, kiedy lekarz zrobić. W tym medycynie, należy wziąć pod uwagę

Należy powiedzieć lekarzowi, jeśli kiedykolwiek miał niezwykły lub reakcję alergiczną na lek lub innych leków. Należy również poinformować lekarza prowadzącego, jeśli masz jakiekolwiek inne rodzaje alergii, takie jak do żywności, barwniki, konserwanty, lub zwierząt. W przypadku produktów bez recepty, czytać uważnie etykiety lub opakowania produktów.

Korzystanie z phentermine nie jest zalecany u dzieci w wieku 16 lat i młodszych. Bezpieczeństwo i skuteczność nie zostały ustalone.

Odpowiednie badania przeprowadzone do tej pory nie wykazały geriatrycznych specyficzne problemy, które ograniczają użyteczność phentermine w podeszłym wieku. Jednak u pacjentów w podeszłym wieku są bardziej prawdopodobne, że wątroba, nerki, serca lub problemów związanych z wiekiem, co może wymagać ostrożności i dostosowanie dawki u pacjentów otrzymujących phentermine.

Brak odpowiednich badań u kobiet przy określaniu zagrożenia dla niemowląt przy użyciu tego leku w okresie karmienia piersią. Zważyć potencjalne korzyści i potencjalnego ryzyka przed zastosowaniem tego leku w okresie karmienia piersią.

Przed użyciem Pro-FAST

Mimo, że niektóre leki nie powinny być stosowane razem w ogóle, w innych przypadkach dwa różne leki mogą być wykorzystywane razem, nawet jeśli może występować interakcje. W takich przypadkach lekarz może chcieć zmienić dawkę lub inne środki ostrożności może być konieczne. Podczas stosowania tego leku, jest to szczególnie ważne, że personel medyczny wie, jeśli pacjent przyjmuje którykolwiek z wymienionych poniżej leków. Następujące oddziaływań wybrano na podstawie ich potencjalne znaczenie i nie muszą być całkowicie włącznie.

Stosowanie leku z żadnym z następujących leków nie jest zalecane. Lekarz może podjąć decyzję o nie traktują cię z tego leku lub zmiany niektórych innych przyjmowanych leków.

Stosowanie leku z jednej z następujących leków zazwyczaj nie jest zalecane, ale mogą być wymagane w pewnych przypadkach. Jeśli oba leki są przepisywane razem, lekarz może zmienić dawkę lub częstotliwość korzystania z jednego lub obu leków.

Niektóre leki nie powinny być używane w lub wokół czasie spożywania żywności lub jedzenia niektórych rodzajów żywności, ponieważ mogą wystąpić interakcje. Używanie alkoholu i tytoniu z niektórymi lekami może też powodować interakcje prawdopodobne. Porozmawiaj z swoim lekarzem stosowanie leku z przewagą żywności, alkoholu lub tytoniu.

Obecność innych problemów zdrowotnych, może wpływać na stosowanie leku. Upewnij się, aby poinformować lekarza, jeśli masz jakieś inne problemy zdrowotne, zwłaszcza

Ta sekcja zawiera informacje na temat prawidłowego korzystania z wielu produktów, które zawierają phentermine. To nie może być specyficzny dla Pro-FAST. Prosimy o zapoznanie się z nimi ostrożnie.

Przyjmować tego leku zgodnie z zaleceniami lekarza. Nie bierz go więcej, nie bierz go częściej, a nie przyjmować go przez dłuższy czas, niż lekarz zamówione. W przypadku zażycia zbyt wiele tego leku, może stać się zwyczaj formowania (powodując uzależnienie psychiczne i fizyczne).

Lek ten jest dostępny w czterech postaciach: kapsułek, rozpadające się tabletki, kapsułki o przedłużonym uwalnianiu i tabletek. Należy dokładnie przestrzegać instrukcji dozowania dla postaci, której używasz.

Tabletkę należy połknąć w przedłużonym uwalnianiu kapsułki całość. Nie należy kruszyć, łamać lub żuć.

Weź tabletkę rozpadającą się z jedzeniem lub bez. Upewnij się, że masz suche ręce przed dotknięciem tabletki. Umieścić tabletkę na górze języka tuż po wyjęciu go z butelki. Należy stopić szybko. Po tabletka się rozpuści, połykać lub wziąć łyk wody.

Należy dokładnie przestrzegać zaleceń lekarza o plan diety obniżonej kaloryczności i regularnych ćwiczeń. Porozmawiaj ze swoim lekarzem przed rozpoczęciem programu ćwiczeń.

Aby uniknąć kłopotów z zasypianiem, podejmują ostatnią dawkę dziennie około 4 do 6 godzin przed snem, chyba że lekarz zaleci inaczej.

Dawka leku będzie różna dla różnych pacjentów. Postępuj zgodnie z poleceniami lekarza lub zgodnie ze wskazówkami na etykiecie. Poniższa informacja zawiera tylko średnie dawki tego leku. Jeśli dawka jest różna, nie należy zmieniać, chyba że lekarz zaleci, aby to zrobić.

Ilość leku, który można przyjąć w zależności od wytrzymałości na lek. Również liczba dawek wziąć każdy dzień, czas między dawkami, a długość czasu zażycia leku zależy od problemu medycznego, dla którego używasz leku.

W przypadku pominięcia dawki leku należy przyjąć ją tak szybko jak to możliwe. Jednakże, jeśli zbliża się pora przyjęcia następnej dawki, należy opuścić pominiętą dawkę i powrócić do zwykłego schematu dawkowania. Nie należy stosować podwójnej dawki.

Przechowuj lek w zamkniętym pojemniku w temperaturze pokojowej, z dala od źródeł ciepła, wilgoci i światła. Chronić przed mrozem.

Trzymać z dala od dzieci.

Nie trzymaj przestarzałego leku lub lek nie jest już potrzebne.

Prawidłowe użycie phentermine

Zapytaj lekarza prowadzącego, jak powinien dysponować każdy lek nie wykorzystać.

Jest bardzo ważne, aby lekarz sprawdzić swoje postępy w regularnych wizyt, aby upewnić się, że lek ten działa poprawnie i nie powoduje żadnych niepożądanych efektów.

Nie używać phentermine jeśli są również za pomocą podobnych leków, takich jak benzfetamina, dietylopropion, mazindol, Phendimetrazine, Bontril® lub Didrex®. Nie należy stosować leku, jeśli również brać inhibitor MAO (MAO), takie jak izokarboksazyd (Marplan®), fenelzyna (Nardil®,), selegiliną (Eldepryl®) lub tranylcyprominą (Parnate®), lub jeśli stosuje się inhibitory MAO w ciągu ostatnich 14 dni. Korzystanie z tych leków razem mogą powodować poważne działania niepożądane.

Stosowanie leku podczas ciąży może zaszkodzić nienarodzonemu dziecku. Stosować skuteczną formę kontroli urodzeń na bieżąco z zajściem w ciążę. Jeśli uważasz, że zajdzie w ciążę podczas stosowania tego leku należy poinformować lekarza od razu.

Ten lek może być zwyczaj formowania. Jeśli uważasz, że ten lek nie działa prawidłowo po przyjęciu go przez kilka tygodni, nie należy zwiększać dawki. Zamiast tego, należy skontaktować się z lekarzem.

Przestań używać tego leku i skontaktować się z lekarzem od razu, jeśli zauważy spadek w zdolność do wykonywania lub w przypadku omdlenia, ból w klatce piersiowej, obrzęki stóp i podudzi, albo kłopoty z oddychaniem. Mogą to być objawy bardzo poważnego problemu serca lub płuc.

Ten lek może powodować, że niektórzy ludzie stają się zawroty głowy, lightheaded lub zmniejszenie zdolności koncentracji uwagi, niż są normalnie. Upewnij się, że wiesz, jak reagują na ten lek, zanim dysk, obsługiwać maszyn, czy cokolwiek innego, co mogłoby być niebezpieczne, jeśli są zawroty głowy, czy nie czujność.

Ten lek może wpływać na poziom cukru we krwi. Chorzy na cukrzycę mogą zauważyć zmiany w badaniach krwi lub moczu cukru. Skonsultuj się z lekarzem jeśli masz jakiekolwiek pytania.

Środki ostrożności podczas korzystania z Pro-FAST

Nie należy przyjmować inne leki, o ile nie zostały omówione z lekarzem. Obejmuje to na receptę i bez recepty (over-the-counter) leków, suplementów diety, preparatów ziołowych lub leków do kontroli apetytu, astma, przeziębienia, kaszel, katar sienny oraz problemy z zatokami. Nie należy pić alkoholu podczas stosowania leku.

Wraz z jego potrzebnych efektów, lek może powodować działania niepożądane. Chociaż nie wszystkie z tych objawów niepożądanych może wystąpić, jeśli robią wystąpić mogą potrzebować pomocy lekarskiej.

Skonsultuj się z lekarzem natychmiast, jeśli którykolwiek z następujących objawów niepożądanych

Mogą wystąpić pewne skutki uboczne, które z reguły nie potrzebują pomocy lekarskiej. Te działania niepożądane mogą odejść w trakcie leczenia, jak twoje ciało dostosowuje się do medycyny. Również Twój pracownik służby zdrowia może być w stanie powiedzieć o sposobach zapobiegania lub zmniejszenia niektórych z tych działań niepożądanych. Skontaktuj się z pracownikiem służby zdrowia, jeśli którykolwiek z następujących objawów niepożądanych lub są uciążliwe lub jeśli masz jakiekolwiek pytania na ich temat

Inne działania niepożądane nie wymienione może również wystąpić u niektórych pacjentów. W przypadku zaobserwowania jakichkolwiek innych objawów należy skontaktować się z pracownikiem służby zdrowia.

Pro-Fast Side Effects

phentermine

Dostępne tylko Rx Recepty

Ciąża Kategoria X Nie stosować u kobiet w ciąży

CSA Harmonogram 4 Niektóre potencjalne nadużycia

Zatwierdzenie Historia Historia Kalendarz Drug w FDA

Klasyfikacja WADA Klasa Antydopingowej WADA

Utrata wagi phentermine, Victoza, Contrave, Megace, megestrolu, Belviq, Saxenda, Adipex-P, Qsymia, liraglutyd, oxandrolone, phentermine / topiramat

Otyłość Alli, phentermine, amfetamina, Contrave, metamfetamina, Belviq, Saxenda, Adipex-P, Qsymia, liraglutyd, orlistat, Desoxyn