porady odżywiania można wziąć do serca

Prawidłowe odżywianie – w tym o niskiej zawartości tłuszczu, dieta o wysokiej zawartości włókna – jest uważane za tak ważne dla zdrowia serca, że ​​prawie każdy zestaw wytycznych dotyka tego, co należy jeść, czego nie należy jeść, jak należy jeść, a kiedy należy go jeść.

W rzeczywistości, wytyczne rządowe leczenia ciśnienie krwi, poziom cholesterolu i otyłość – trzy najlepsze czynników ryzyka chorób serca – wszyscy podkreślają diety jako sposobu na uzyskanie numerów do której należą. I nie zapominaj, że oprócz zdrowej diety, uzyskanie regularnej aktywności fizycznej przyczynia się do zdrowia serca, kontroli wagi, oraz szereg innych korzyści.

Nie ma wątpliwości, że żywienie jest najważniejszym czynnikiem w zapobieganiu chorobie wieńcowej, “mówi Thomas Barringer, MD, dyrektor medyczny Centrum Cardiovascular Health w Centrum Medycznym Karoliny w Charlotte, NC” To na pewno zstępuje z odżywianiem.

Dlatego ułożyła listę pięciu najważniejszych witamin i minerałów potrzebnych do optymalnego zdrowia serca. Poczynając

Duże badania związane niedoboru magnezu na wysokie ciśnienie krwi, a niektóre z nich pokazano związek pomiędzy suplementów magnezu i zmniejszać ryzyko śmierci z powodu choroby serca.

Niektórzy badacze twierdzą, że jako naród, możemy wyciąć nasze stopy choroby serca o połowę, jeśli wzięliśmy więcej magnezu, “mówi City Island, NY oparte Carolyn Dean, MD, ND, autor The Miracle of magnezu.” Magnez jest naturalnym blokerem kanału wapniowego organizmu. To równoważy nadmiar wapnia, który jest związany z sercem wchodząc skurcz mięśni, co równa się zawał serca.

Ciemne, zielone warzywa liściaste są bogate w magnez i pełnoziarniste i orzechy są również dobrym źródłem.

“Gotowane i przetworzonej żywności tracą też dużo magnezu, co czyni go bardzo niedoborem mineralnych”. Dlatego Dean radzi 300 mg dwa lub trzy razy dziennie, tlenku magnezu, cytrynian magnezu, lub glicyny magnezu.

Chociaż lekarze mogą zalecić większe dawki suplementacji magnezu w szczególnych warunkach, Instytut Medycyny stwierdza, że ​​górna spożycie magnezu uzupełniające dla zdrowych osób dorosłych wynosi 350 mg. Nie ma górnej granicy związane z dietą magnezu. Upewnij się, aby porozmawiać z lekarzem na temat korzystania z suplementów, ponieważ mogą one kolidować z niektórymi lekami i być niebezpieczne u osób z określonych warunków lub przyjmowania niektórych leków.

zdrowe, smaczne przepisy kulinarne, z magazynu i dobrze zjeść.

Kurczak, czekolada, sałatki, desery, zupy