oral profilaktyki raka (pdq®): zapobieganie [] Get więcej informacji od

-4 RAKA

czat online

The ‘s LiveHelp® serwis internetowy czat zapewnia użytkownikom Internetu możliwość czat online z informacji specjalistycznych. Usługa dostępna jest od 8:00 do 11:00 P.M. czasu wschodniego, od poniedziałku do piątku. Specjaliści informacje mogą pomóc użytkownikom Internetu znaleźć informacje na stronach internetowych i odpowiedzieć na pytania dotyczące raka.

Napisz do nas

Aby uzyskać więcej informacji od prosimy pisać na adres

Szukaj na stronach WWW

Witryna sieci Web zapewnia dostęp online do informacji na temat raka, badań klinicznych oraz innych stron internetowych i organizacji, które oferują wsparcie i zasoby dla chorych na raka i ich rodzin. Dla szybkiego wyszukiwania, użyj pola wyszukiwania w prawym górnym rogu każdej strony internetowej. Wyniki dla szerokiej gamy warunków wyszukiwania będą zawierać listę “najlepsze zakłady,” edytorsko wybranych stron internetowych, które są najściślej związane z szukanej wprowadzone.

Istnieje również wiele innych miejsc, aby uzyskać materiały i informacje na temat leczenia raka i usług. Szpitale w danym obszarze mogą mieć informacje na temat agencji lokalnych i regionalnych, które mają informacje na temat finansów, dotarcie do i od zabiegu, otrzymywania opieki w domu, oraz radzenia sobie z problemami związanymi z leczeniem nowotworu.

Znajdź Publikacje

HAS broszury i inne materiały dla pacjentów, pracowników służby zdrowia i społeczeństwa. Publikacje te omówienia rodzajów nowotworów, metod leczenia raka, radzenie sobie z rakiem i badania kliniczne. Niektóre publikacje dostarczają informacji na temat testów na raka powoduje raka i profilaktyki raka, statystyki i badań naukowych. Materiały na temat tych i innych tematów można zamówić online lub wydrukować bezpośrednio z Publikacji Locator. Materiały te można również zamówić telefonicznie z Cancer Information Service pod bezpłatny numer 1-800-4-raka (1-800-422-6237).

: 02/07/2014

Informacje te są produkowane i dostarczane przez nationa; Cance; Institute (). Informacje zawarte w tym temacie mogły ulec zmianie, ponieważ został napisany. Aby uzyskać najbardziej aktualne informacje, skontaktuj się z nationa; Cance; Instytut za pośrednictwem witryny internetowej pod adresem http: /; cancer.gov lub zadzwoń 1-800-4-raka.

 Informacji Publicznej z National Cancer Institute