opanować swój metabolizm: Jillian Michaels ocenę diety

Tough trener TV Jillian Michaels zapewnia ścisłą receptę na utratę wagi u Mistrza swój metabolizm.

Największy przegrany trener wellness uważa, że ​​będziesz schudnąć i obniżyć ryzyko chorób serca, cukrzycy i raka z tego planu. Musisz wymienić żywność przetworzona i nieorganiczne z zdrowej żywności i zrównoważyć hormony poprzez dietę, sen i ćwiczenia.

Celem jest, aby zamienić to, co nazywa “anty- odżywczych” (dodane tłuszczów, cukrów oraz dodatków chemicznych) o żywności ekologicznej i naturalnych, w trzech fazach.

Aby uzyskać pomysły planowania posiłków będzie Michaels zapewnia kilka przykładowych planów i mnóstwo receptur w Master metabolizm Cookbook.

Jeśli jesteś przyzwyczajony do jedzenia zapakowanych posiłków lub polegać na żywności wygody podczas gotowania, jesteś w wielkim zmian w tym planie. To koncentruje się na jedzeniu naturalne, nieprzetworzone pokarmy. Wypracowanie 5 godzin tygodniowo jest także wielkie zobowiązanie.

Ograniczenie; tłuszcze trans, uwodornione tłuszcze, rafinowany ziarna, syrop kukurydziany o dużej zawartości fruktozy, sztuczne środki słodzące, sztuczne środki konserwujące i barwiące, takie jak glutaminiany (MSG), i inne środki chemiczne są zakazane w programie. Będziesz musiał badać i czytać etykiety, aby sprawdzić dla nich.

Gotowanie i zakupy: Twoje mięso, nabiał, jajka powinny być organiczne, zdaniem Michaelsa. Ona zachęca organiczne owoce i warzywa, ale mówi, nieorganiczne produkty są OK.

Pakowane żywności lub posiłków: Nie wymagane.

W jednoosobowych spotkań: No.

Ćwiczenie: Michaels jest, przede wszystkim, trener fitness, więc nie jest istotnym elementem ćwiczeń. Ona zaleca 4 do 5 godzin tygodniowo intensywnej pracy siłowni, w tym zarówno treningu kardio i siłowego.

Matryca o niskiej zawartości tłuszczu; Tłuszcze trans oraz uwodornione tłuszcze są zakazane z tej diety. Zdrowe tłuszcze tym awokado, oliwki, orzechy, nasiona i tłuste ryby są zachęcani.

Bezglutenowe: Jeśli masz wrażliwość glutenu, może być dobrze na tej diecie, jako paczkowane środki spożywcze – które często przepełniony glutenu – są zniechęceni. Powinieneś być w stanie zdecydować się na bezglutenowych produktów pełnoziarnistych.

Koszty: Brak poza swoje zakupy. zdrowa żywność często kosztują więcej niż w wersji nieorganicznych. Na stronie internetowej Michaelsa, możesz zarejestrować się, aby uzyskać indywidualną pomoc utraty wagi za 5 $ tygodniowo.

Wsparcie: Możesz zrobić ten plan na własną rękę. strona internetowa Michaels zawiera przykładowe plany posiłków, motywacyjne aplikacje i filmy ćwiczeń.

Czy to działa?

Program Jillian Michaels jest bardzo zdrowe i jedno z nich dostanie pracę. Podstawowe składniki są oparte na najzdrowszych sposobów upuść funtów i Get Fit.

Niektóre z najsilniejszych elementów jej programu to ograniczające słodyczy i produktów skrobiowych, koncentrując się na warzywa, orzechy i nasiona, i dopasowywanie regularne ćwiczenia do swojego stylu życia.

Podejście Michaelsa sprawności może mieć uruchomione przestraszony, ale pomoże Ci w najlepszej formie swojego życia. To nie będzie łatwe, ale będzie to warte wysiłku.

Jest to solidne podejście, które będzie działać, jeśli jesteś w stanie dokonać zmian i umieścić w pracy.

Czy to dobrze dla niektórych warunkach?

dobrze zbilansowanej diety i fitness Program Michaels jest doskonałym rozwiązaniem, jeśli masz cukrzycę, wysokie ciśnienie krwi, wysoki poziom cholesterolu lub. Może nawet być odpowiedni dla Ciebie, jeśli masz chorobę serca.

Ale jeśli masz stan zdrowia, należy skontaktować się z lekarzem przed skokiem w celu jej wykonywania rutynowych, szczególnie jeśli nie jesteś aktywny teraz.

Jeśli masz cukrzycę, upewnij się, że wiesz, jak ćwiczenia mogą wpływać na poziom cukru we krwi i kiedy należy podjąć działania.

Jeśli lekarz daje OK, plan Michaels jest murowany sposób, aby poprawić swoje zdrowie. Plan ten może nawet pomóc zmniejszyć zapotrzebowanie na leki. Tylko nie zatrzymać lub cofać się na innych leków bez konsultacji z lekarzem.

Ostatnie słowo

W świecie programów dzikich Dieta i Fitness, Opanuj swój metabolizm jest plan na podstawie tego, co wiadomo, że działa. Dieta jest klin pełne składników odżywczych organizm potrzebuje i takie, które ogranicza sabotować swoje wysiłki. Jej program ćwiczeń pomoże upuść funtów i dostać się w świetnej formie.

Jeśli jesteś gotów na wyzwanie, Program Michaelsa dostarczy wyniki zostałeś szukasz.

ŹRÓDŁO

Michaels, J. Mistrz swój metabolizm: The 3 Diet Secrets naturalnie bilansowania hormony na gorąco i zdrowe ciało! Korona Publishers, 2009.

zdrowe, smaczne przepisy kulinarne, z magazynu i dobrze zjeść.

Podczas wykonywania, należy liczyć się między …