OCU-tropowych

Klasa terapeutyczna: preparat poszerzający źrenice-Cycloplegic

Używa Dla Ocu-Tropic

Farmakologiczna Klasa: przeciwmuskarynowe

Lek ten jest dostępny wyłącznie na receptę lekarza.

Decydując się na użycie leku, ryzyko przyjmowania leku musi być wzięta pod uwagę dobro będzie to robić. Jest to decyzja, kiedy lekarz zrobić. W tym medycynie, należy wziąć pod uwagę

Należy powiedzieć lekarzowi, jeśli kiedykolwiek miał niezwykły lub reakcję alergiczną na lek lub innych leków. Należy również poinformować lekarza prowadzącego, jeśli masz jakiekolwiek inne rodzaje alergii, takie jak do żywności, barwniki, konserwanty, lub zwierząt. W przypadku produktów bez recepty, czytać uważnie etykiety lub opakowania produktów.

Niemowlęta i małe dzieci i dzieci o blond włosach i niebieskich oczach mogą być szczególnie wrażliwe na skutki tropikamidem. Może to zwiększyć ryzyko występowania lub stopnia niektórych efektów ubocznych podczas leczenia.

Osoby starsze są szczególnie wrażliwe na skutki tropikamidem. To może zwiększyć prawdopodobieństwo wystąpienia skutków ubocznych podczas leczenia.

Brak odpowiednich badań u kobiet przy określaniu zagrożenia dla niemowląt przy użyciu tego leku w okresie karmienia piersią. Zważyć potencjalne korzyści i potencjalnego ryzyka przed zastosowaniem tego leku w okresie karmienia piersią.

Przed użyciem Ocu-tropowych

Mimo, że niektóre leki nie powinny być stosowane razem w ogóle, w innych przypadkach dwa różne leki mogą być wykorzystywane razem, nawet jeśli może występować interakcje. W takich przypadkach lekarz może chcieć zmienić dawkę lub inne środki ostrożności może być konieczne. Podczas stosowania tego leku, jest to szczególnie ważne, że personel medyczny wie, jeśli pacjent przyjmuje którykolwiek z wymienionych poniżej leków. Następujące oddziaływań wybrano na podstawie ich potencjalne znaczenie i nie muszą być całkowicie włącznie.

Stosowanie leku z jednej z następujących leków zazwyczaj nie jest zalecane, ale mogą być wymagane w pewnych przypadkach. Jeśli oba leki są przepisywane razem, lekarz może zmienić dawkę lub częstotliwość korzystania z jednego lub obu leków.

Niektóre leki nie powinny być używane w lub wokół czasie spożywania żywności lub jedzenia niektórych rodzajów żywności, ponieważ mogą wystąpić interakcje. Używanie alkoholu i tytoniu z niektórymi lekami może też powodować interakcje prawdopodobne. Porozmawiaj z swoim lekarzem stosowanie leku z przewagą żywności, alkoholu lub tytoniu.

Obecność innych problemów zdrowotnych, może wpływać na stosowanie leku. Upewnij się, aby poinformować lekarza, jeśli masz jakieś inne problemy zdrowotne, zwłaszcza

Ta sekcja zawiera informacje na temat prawidłowego korzystania z wielu produktów, które zawierają tropikamidem. To nie może być specyficzny dla Ocu-Tropic. Prosimy o zapoznanie się z nimi ostrożnie.

Używać

Użyj tego leku tylko zgodnie z zaleceniami. Nie należy używać go więcej i nie używać go częściej niż lekarz nakazał. W tym celu może zwiększyć szanse na zbyt wiele leku są wchłaniane do organizmu i ryzyko skutków ubocznych.

Dawka leku będzie różna dla różnych pacjentów. Postępuj zgodnie z poleceniami lekarza lub zgodnie ze wskazówkami na etykiecie. Poniższa informacja zawiera tylko średnie dawki tego leku. Jeśli dawka jest różna, nie należy zmieniać, chyba że lekarz zaleci, aby to zrobić.

Ilość leku, który można przyjąć w zależności od wytrzymałości na lek. Również liczba dawek wziąć każdy dzień, czas między dawkami, a długość czasu zażycia leku zależy od problemu medycznego, dla którego używasz leku.

Po lek ten jest stosowany do oczu

Wraz z jego potrzebnych efektów, lek może powodować działania niepożądane. Chociaż nie wszystkie z tych objawów niepożądanych może wystąpić, jeśli robią wystąpić mogą potrzebować pomocy lekarskiej.

Skonsultuj się z lekarzem jak najszybciej, jeśli którykolwiek z następujących objawów niepożądanych

Mogą wystąpić pewne skutki uboczne, które z reguły nie potrzebują pomocy lekarskiej. Te działania niepożądane mogą odejść w trakcie leczenia, jak twoje ciało dostosowuje się do medycyny. Również Twój pracownik służby zdrowia może być w stanie powiedzieć o sposobach zapobiegania lub zmniejszenia niektórych z tych działań niepożądanych. Skontaktuj się z pracownikiem służby zdrowia, jeśli którykolwiek z następujących objawów niepożądanych lub są uciążliwe lub jeśli masz jakiekolwiek pytania na ich temat

Inne działania niepożądane nie wymienione może również wystąpić u niektórych pacjentów. W przypadku zaobserwowania jakichkolwiek innych objawów należy skontaktować się z pracownikiem służby zdrowia.

Dostępne tylko Rx Recepty

Ciąża Kategoria C ryzyka nie można wykluczyć

Prawidłowe użycie tropikamidem

Harmonogram N CSA Nie kontrolowane narkotyków

Poszerzenie źrenicy atropiny okulistyczny, EpiPen, epinefryna, fenylefryna okulistyczny, skopolamina okulistyczny, Adrenalina, tropikamidem ocznej, Cyclogyl, EpiPen 2-Pak, Isopto Hioscyna, Mydriacyl, Auvi-Q

Załamanie, atropina Assessment okulistyczny, tropikamid okulistyczny, Cyclogyl, Mydriacyl, cyklopentolanu okulistyczny, homatropiny okulistyczny, Atropina-Care, Isopto homatropinę, Mydral, Homatropaire

 lub udać się dołączyć do grupy wsparcia Ocu-Tropic połączyć z innymi, którzy mają podobne zainteresowania.

Środki ostrożności podczas używania Ocu-tropowych

Ocu-Tropic Side Effects

Ocu-Tropic (tropicamide okulistyczny)