obiekty w leczeniu ucha domu

Ból zarządzania Trends

Jeśli akumulator jest częściowo z ucha, może być w stanie usunąć go palcami lub tępym nosem pęsetą.

Jeśli nie można wyjąć baterię, należy skontaktować się z lekarzem. Jeśli nie jesteś w stanie natychmiast dotrzeć do lekarza, należy przejść bezpośrednio do najbliższego szpitala w nagłych wypadkach. Nie należy umieszczać krople do uszu lub inne rozwiązania jakiegokolwiek rodzaju w uchu próbując wyjąć akumulator. Krople do uszu może spowodować, że bateria szybko korodują, powodując poważne uszkodzenia przewodu słuchowego.

Przechylić głowę na bok i wstrząsać. Delikatnie pociągając za ucho i tylna może wyprostować kanał uszny i pomóc usunąć obiekt; Jeśli obiekt jest widoczny, a osoba jest spokojna i spółdzielni, ostrożnie próbować usunąć obiekt z tępych pęsetą. Nie należy używać narzędzi nie chwytające, takie jak szpilki Bobby, gaziki lub zapałki. Zachować ostrożność, aby nie przesunąć obiekt w głąb ucha; Nie należy próbować usunąć obiekt, jeśli dana osoba nie ruszaj; Nie należy próbować usunąć obiekt, jeśli jest tak daleko do wnętrza ucha, że ​​nie można zobaczyć czubki pęsety; Nie staraj się wylewać obiektu wodą; Podczas próby usunięcia obiektu od EA dziecka; Mów do dziecka w spokojnej, miłej głosem. To pomoże kontrolować strach dziecka; Obiekt, który nie powoduje objawów nie musi być od razu usuwane. Jeśli dziecko jest zdenerwowany, może być najlepiej niech go lub ją uspokoić przed próbą usunięcia obiektu.

Nie należy używać narzędzi nie chwytające, takie jak szpilki Bobby, gaziki, czy zapałki; Zachować ostrożność, aby nie naciskać baterię w głąb ucha; Jeśli dziecko jest odporny czy nie jest w stanie utrzymać nieruchomo, nie próbuj wyjmować baterii; Nie należy stosować krople do uszu lub spraye dowolnego typu. Może to spowodować, że bateria szybciej koroduje.