nystop miejscowego

Używa Dla Nystop

Klasa terapeutyczna: przeciwgrzybicze

Klasa chemiczna: polienowymi

Nystatyna jest dostępna w Stanach Zjednoczonych wyłącznie z przepisu lekarza.

Decydując się na użycie leku, ryzyko przyjmowania leku musi być wzięta pod uwagę dobro będzie to robić. Jest to decyzja, kiedy lekarz zrobić. W tym medycynie, należy wziąć pod uwagę

Należy powiedzieć lekarzowi, jeśli kiedykolwiek miał niezwykły lub reakcję alergiczną na lek lub innych leków. Należy również poinformować lekarza prowadzącego, jeśli masz jakiekolwiek inne rodzaje alergii, takie jak do żywności, barwniki, konserwanty, lub zwierząt. W przypadku produktów bez recepty, czytać uważnie etykiety lub opakowania produktów.

Chociaż nie ma konkretnych informacji porównaniu stosowania miejscowego nystatyna u dzieci z zastosowania w innych grupach wiekowych, nie należy spodziewać się lek ten powoduje różne skutki uboczne lub problemów u dzieci niż ma to miejsce w dorosłych.

Wiele leków nie były badane szczególnie u osób starszych. Dlatego też nie może być wiadomo, czy one działają dokładnie tak samo, jak w przypadku młodszych osób dorosłych czy też powodować różne skutki uboczne lub problemy u osób starszych. Nie ma konkretnych informacji porównaniu stosowania miejscowego nystatyny w podeszłym wieku z wykorzystania w innych grupach wiekowych.

Przed użyciem Nystop

Mimo, że niektóre leki nie powinny być stosowane razem w ogóle, w innych przypadkach dwa różne leki mogą być wykorzystywane razem, nawet jeśli może występować interakcje. W takich przypadkach lekarz może chcieć zmienić dawkę lub inne środki ostrożności może być konieczne. Powiadom lekarza prowadzącego, jeśli pacjent przyjmuje jakiekolwiek inne receptę lub bez recepty (over-the-counter [OTC]) leku.

Niektóre leki nie powinny być używane w lub wokół czasie spożywania żywności lub jedzenia niektórych rodzajów żywności, ponieważ mogą wystąpić interakcje. Używanie alkoholu i tytoniu z niektórymi lekami może też powodować interakcje prawdopodobne. Porozmawiaj z swoim lekarzem stosowanie leku z przewagą żywności, alkoholu lub tytoniu.

Ta sekcja zawiera informacje na temat prawidłowego korzystania z wielu produktów, które zawierają nystatynę. To nie może być specyficzny dla Nystop. Prosimy o zapoznanie się z nimi ostrożnie.

Miejscowo nystatyna nie powinny być używane w oczy.

Nałożyć wystarczającą nystatynę do pokrycia obszaru.

W przypadku pacjentów z zastosowaniem postaci proszku leku na nogi

Stosowanie jakiejkolwiek opatrunkiem okluzyjnym (szczelnym pokryciem, takich jak kuchnia folią) w ciągu tego leku może zwiększać ryzyko podrażnień. Dlatego nie należy owinąć bandażem, lub zastosować dowolną opatrunkiem okluzyjnym nad tym lekiem, jeśli nie jest to zalecane przez lekarza. Przy stosowaniu tego leku na powierzchni pieluchy dla dzieci, unikać obcisłe pieluchy i spodnie z tworzyw sztucznych.

Aby pomóc wyjaśnić zakażenia całkowicie zachować zastosowaniem leku pełny czas leczenia, nawet jeśli stan uległ poprawie. Nie przegap żadnych dawek.

Dawka leku będzie różna dla różnych pacjentów. Postępuj zgodnie z poleceniami lekarza lub zgodnie ze wskazówkami na etykiecie. Poniższa informacja zawiera tylko średnie dawki tego leku. Jeśli dawka jest różna, nie należy zmieniać, chyba że lekarz zaleci, aby to zrobić.

Ilość leku, który można przyjąć w zależności od wytrzymałości na lek. Również liczba dawek wziąć każdy dzień, czas między dawkami, a długość czasu zażycia leku zależy od problemu medycznego, dla którego używasz leku.

W przypadku pominięcia dawki leku należy przyjąć ją tak szybko jak to możliwe. Jednakże, jeśli zbliża się pora przyjęcia następnej dawki, należy opuścić pominiętą dawkę i powrócić do zwykłego schematu dawkowania. Nie należy stosować podwójnej dawki.

Przechowuj lek w zamkniętym pojemniku w temperaturze pokojowej, z dala od źródeł ciepła, wilgoci i światła. Chronić przed mrozem.

Trzymać z dala od dzieci.

Nie trzymaj przestarzałego leku lub lek nie jest już potrzebne.

Wraz z jego potrzebnych efektów, lek może powodować działania niepożądane. Chociaż nie wszystkie z tych objawów niepożądanych może wystąpić, jeśli robią wystąpić mogą potrzebować pomocy lekarskiej.

Skonsultuj się z lekarzem jak najszybciej, jeśli którykolwiek z następujących objawów niepożądanych

Inne działania niepożądane nie wymienione może również wystąpić u niektórych pacjentów. W przypadku zaobserwowania jakichkolwiek innych objawów należy skontaktować się z pracownikiem służby zdrowia.

Prawidłowe użycie nystatyny

Dostępne tylko Rx Recepty

Ciąża Kategoria C ryzyka nie można wykluczyć

Harmonogram N CSA Nie kontrolowane narkotyków

Zatwierdzenie Historia Historia Kalendarz Drug w FDA

Pochwy drożdże flukonazol, nystatyna miejscowego, klotrimazol miejscowego, Diflucan, Acidophilus, mikonazol miejscowego, Lactobacillus acidophilus, itrakonazol, Sporanox, Terazol, Mycelex

Skórne Kandydoza nystatyna miejscowego, miejscowego klotrimazol, ketokonazol miejscowego, terbinafiny, Lamisil, mikonazol miejscowego, Mycolog II cyklopiroks miejscowego, Canesten, ekonazol miejscowego, Loprox, Mycelex

Nystop Side Effects

Nystop (nystatyna miejscowo)