normalnych objawów przeziębienia: ból gardła, kaszel i inne

Twój nos działa, masz kaszel i gardło jest surowy. Czy jest zimno, alergie, czy grypa?

Co tak naprawdę wiemy o świńskiej grypy H1N1 fluvaccine 2009? Czego tak naprawdę nie wiem; Pytania dotyczące bezpieczeństwa szczepionki utrzymywać. Surfowanie po Internecie lub przerzucać stacji telewizyjnych i spotkasz mnóstwo mitów i mnóstwo szumu; Jakie są fakty? Proste odpowiedzi wykonaj poniższe pytanie; Czy H1N1 świńska grypa szczepionka jest bezpieczna 2009; Nie jest H1N1 świńska grypa szczepionka 2009 zbyt nowe zaufać; Dlaczego mam wierzyć naukowcom, co rząd …

Zwykle zaczyna się ból gardła, i zanim się zorientujesz, masz też te objawy

Zwykle nie dostać gorączkę z przeziębieniem. Jeśli tak, to może być znak, że masz grypę lub zakażenie bakteriami.

Przez kilka pierwszych dni, że jesteś chory, Twój katar będzie wodniste, ale okazuje grubsze i ciemniejsze po tym. Można również uzyskać łagodny kaszel, który może trwać do drugiego tygodnia od zimna.

Ponieważ zimno może dokonać astmy gorzej, skontaktować się z lekarzem, aby sprawdzić, czy trzeba zmienić swój regularny plan leczenia.

Jeśli kaszel lub ciemny gęsty śluz lub masz gorączkę, może mieć zakażenie bakteriami. Skonsultować się z lekarzem, aby dowiedzieć się, jak ją leczyć. Również z nim zobaczyć, czy kaszel nie lepiej po kilku tygodniach.

Objawy zwykle zaczynają się od 1 do 3 dni po zarazić zimnym wirusa. zazwyczaj trwają one około 3 do 7 dni. Przez to, że najgorsze minęło, ale może czuć nadziewane się na tydzień lub więcej.

Jesteś najbardziej zakaźna w ciągu pierwszych 3 dni, że jesteś chory, ale jest to nadal możliwe do rozprzestrzeniania się w ciągu pierwszego tygodnia.

Czasami można pomylić objawy przeziębienia na katar sienny. Jeśli zaczną szybko i są w ciągu 1 do 2 tygodni, są szanse, że nie jest alergia.

Alergie są spowodowane przez nadczynność układu odpornościowego, swoją obronę przed zarazkami. Twoje ciało overreacts do rzeczy, takich jak kurz i pyłki. Następnie uwalnia substancje chemiczne, jak histaminy. Powoduje to, że kanały w nosie do pęcznienia, co prowadzi do katar, kaszel, kichanie.

Katar sienny nie jest zaraźliwa, ale niektórzy ludzie mogą odziedziczyć skłonność do niego dostać.

Dla szczegółowych informacji, patrz “s” przeziębienie lub alergia? “