no siłownia wymagane: jak uzyskać dopasowanie w domu

Chcesz zadbać o formę. Ale nie chcą przyłączyć się do odnowy biologicznej – to zbyt drogie, nie ma siłowni wygodnym dla Ciebie, a może jesteś po prostu niezależna typu. A może już jesteś członkiem siłownia, ale harmonogram jest zbyt maniakalna, aby uciec.

Rozgrzewka; Sercowo-naczyniowego (tlenowej) trening; Odporność (wytrzymałość-building) ćwiczenia; porusza elastyczności; cooldown

To pozostawia pracy w domu. Ale naprawdę można uzyskać wspaniały trening bez wychodzenia z domu?

Oczywiście, mówi Kevin Steele, PhD, fizjologa i wiceprezes 24 godzinny siłowni.

W dzisiejszym świecie, rzeczywistość to ludzie nie mają czasu, aby przejść do zakładu i tak każdego dnia, “mówi.” I konsekwencja jest kluczem.

Wierzcie lub nie, mówi Steele, przy 24 Hour Fitness, zachęcają ludzi do wykonywania w domu jak iw siłowni. W ten sposób, są bardziej skłonni do przyjmowania kondycję jako styl życia. “Kluczową sprawą jest to, że można zrobić coś, gdzieś, kiedyś,” mówi.

Steele i innych ekspertów fitness powiedzieć, że nie potrzeba wiele wysiłku i pieniędzy, aby zaprojektować efektywny program treningu w domu. Rzeczy takie jak kulki Fit, hantle, opaski do ćwiczeń lub przewodów, barów i push-up są tanim sposobem na stworzenie rutyny, która działa wszystkich głównych grup mięśni.

Ale nawet bez podpór lub maszyn, można zbudować mięśnie i spalić kalorie.

“Jeśli ktoś chce zacząć, jakie mogliby podjąć energiczny spacer, a następnie wykonaj ćwiczenia brzucha i push-up”, mówi Richard Weil, MED, CDE psycholog ćwiczeń i Odchudzanie klinika konsultant.

Według Steele, skuteczny program fitness składa się z pięciu elementów, z których można zrobić w domu

Rozgrzewka może być łatwo dojść na zewnątrz lub na bieżni lub powolne tempo na rowerze stacjonarnym. Dla części układu sercowo-naczyniowego, pieszo lub pedał szybciej, zrobić krok aerobik z wideo lub skakanka – cokolwiek cieszyć, że dostaje Szybkość serca.

Część opór może być tak proste, jak przysiady, pompki i brzuszków jamy brzusznej. Albo można pracować z małymi hantlami, bar wagi, zespołów lub rurek.

Podczas wykonywania, należy liczyć się między …

Podczas wykonywania, należy liczyć się między …