niestymulującym leki ADHD: zastosowań, rodzaje, skutki uboczne, i więcej

Leki pobudzające są zazwyczaj pierwszym wyborem od lekarza do leczenia ADHD, ale nie są dla każdego. Mogą one powodować złe skutki uboczne dla niektórych ludzi. Dla innych, po prostu nie bardzo dobrze.

Czasami lekarz może dodać jeden z tych leków do pobudzający Państwo zdecydować, czy może miał podjąć jedną z następujących czynności samodzielnie.

Istnieją trzy główne grupy niestymulującym medycynie do stanu

ADHD specyficznych dla nonstimulants. Zostały one stworzone specjalnie w celu leczenia zaburzeń i są zatwierdzone przez FDA do tego.

leki ciśnienie krwi. Mogą one również pomóc niektórzy ludzie kontrolować ADHD. Niektóre z nich mają tę samą substancję czynną, co nonstimulants ADHD -specyficznych.

Antydepresanty. Mogą one pomóc w stosunku do zaburzeń poprzez pracę nad chemicznych w mózgu. Są również pomocne dla osób, które mają ADHD, depresja, niepokój, lub inne zaburzenia nastroju.

Jak dobrze jesteś Zarządzanie ADHD?

Atomoksetyna (Strattera) jest OK dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Wydaje się, że zwiększenie ilości ważnych chemicznej nazwie noradrenaliny w mózgu. To wydaje się zwiększenie koncentracji uwagi osoby i zmniejszyć ich zachowań impulsywnych i nadpobudliwość.

Klonidyna ER (Kapvay) oraz guanfacyny ER (Intuniv) są zatwierdzone dla dzieci w wieku od 6 do 17. Lekarze również przepisać je do dorosłych. Te dwa leki mają wpływ na niektórych obszarach mózgu. Badania pokazują, że obniżenie distractibility i poprawy uwagi, pamięci roboczej i kontroli impulsów.

Nonstimulants zwykle nie powodują pobudzenie, bezsenność, brak apetytu lub. Oni również nie stwarzają takie samo ryzyko nadużywania lub uzależnienia.

Plus, mają one znacznie trwalsze i bardziej płynne działanie niż wiele używek, które mogą wejść w życie i mijać się nagle.