nie jest gotowa na zmiany? – Przegląd wątek

Może jesteś w porządku ze sposobu życia się dzieje teraz. A może czas jest źle, i trzeba czekać, aby zaplanować zmiany. Tak czy inaczej, nie może być tutaj coś, co Cię interesuje.

Nie może to być czas, aby dokonać zmian w swoim życiu. Zamiast tego, może to być czas, aby przyjrzeć się bliżej na rzeczy.

W ciągu najbliższych 2 tygodni, zanotować pewne podstawowe fakty dotyczące zachowania może chcesz zmienić. Na przykład, niektórzy ludzie patrzą na to, jak jedzą, palić, nie pić, ani używać narkotyków.

Niektórzy ludzie uważają, że warto pomyśleć o tym, dlaczego robią to, co robią. Można myśleć o nim jako o chwili, aby sprawdzić się z siebie. Zapytaj siebie

Pomyśl o swoich odpowiedzi. Czy coś zaskoczyć? Jak się czujesz o swoich odpowiedziach? Można wykorzystać swoje odpowiedzi, które pomogą Ci odpowiedzieć na ostatnie pytanie

Który dzień zwykle robisz to zachowanie; Na każdym z tych dni, ile używacie, jeść, pić, ani w inny sposób zrobić to zachowanie; Czy takie zachowanie kosztować pieniądze każdego dnia? Co tydzień? Każdego miesiąca; Jakie inne koszty nie zauważy? Na przykład, ile jest to zachowanie wpływa na zdolność do bycia dobrym partnerem, rodzica, przyjaciela lub pracownika?

Co lubię o palenie, przejadanie się, narkotyków lub alkoholu; Jakie są niezbyt dobre rzeczy; Wracając, kiedy jest moje życie było lepsze? Czym różniła się wtedy; Są inni, martwi się o moje zachowanie? Jeśli tak, to dlaczego; Gdybym quit lub cofać się, w jaki sposób moje życie się różnić; Co bym przegap gdybym zmienił swoje zachowanie; Jakie są dobre rzeczy o ograniczaniu lub kończenie-rzeczy, które mogę się doczekać?

Skąd będę wiedzieć, kiedy nadszedł czas, aby dokonać zmian?