naturalne środki alergii: suplementy i zioła

Jeśli masz alergię, istnieje wiele leków do wyboru. Ale może nie chcą brać leki, które sprawiają, że czujesz się apatyczne lub przewodowy. A może jesteś zmęczony przy użyciu sprayów do nosa w leczeniu alergii. Czy suplementy alergia stanowić alternatywę z mniejszymi skutkami ubocznymi?

Inni eksperci są zgodni. David C. Leopold MD, dyrektor medyczny Edukacji Integracyjnej w Centrum Medycyny Integracyjnej dla Scripps w San Diego, mówi, niektórzy ludzie są w stanie zarządzać alergie z samych naturalnych środków alergii, podczas gdy inni stosują je jako uzupełnienie leków.

Sondaże pokazują, że prawie połowa wszystkich osób z alergiami wypróbować naturalne lekarstwo na alergię. Ale trzeba być ostrożnym. W zależności od rodzaju alergii trzeba, część może w rzeczywistości powodować reakcję alergiczną.

Alergie spowodowane nadmierną reakcją systemu odpornościowego do nieszkodliwego substancji, takich jak łupież zwierząt lub pyłku. Jak alergii leki, niektóre suplementy mogą pomóc poprzez blokowanie reakcji chemicznych, które powodują objawy alergii.

Używam kupon; I zakup sklepu marki; I zakupy w sklepie zniżki; Nie biorę witaminy i suplementy

Większość naturalnych suplementów alergia przyjść kapsułek, tabletek lub cieczy, i są dostępne w aptekach i sklepach ze zdrową żywnością. Niektórzy mogą być trudniejsze do znalezienia. Jeśli jesteś w obszarze miejskim, możesz spróbować naturopathic lekarz, zielarz, lub innego specjalistę w integracyjnej zdrowia. W przeciwnym razie, najlepiej mogą być przechowywane w Internecie.

Poniżej znajduje się zbiegać.

Niektóre badania wykazały, że ekstrakt z korzenia Lepiężnik (ze 339) są tak samo skuteczne w łagodzeniu objawów nosowych, jak leków przeciwhistaminowych takich jak Zyrtec i Allegra. Lepiężnik ma tę zaletę, że nie powoduje senności, wspólny efekt uboczny leków przeciwhistaminowych, nawet niektóre tak zwane “antyhistaminowe pozbawionym działania uspokajającego.” “Dla kogoś, kto prowadzi samochód lub lecącego samolotu i naprawdę potrzebuje, aby uniknąć uspokajające działanie alergia na leki, Lepiężnik jest dobrą alternatywą “Rakel mówi.