nacisnąć przycisk pauzy i połączyć z sercem

Naciśnij przycisk pauzy i połączyć z sercem

5 Komentarzy

W tym tygodniu, porozmawiajmy o tym, jak być obecny podczas komunikowania się z rodziną, przyjaciółmi i bliskimi.

Są chwile, kiedy ważne jest, aby wyciszyć telefon i po prostu być ze sobą.

Wróćmy na chwilę do czasów ostatniej naprawdę połączony z kimś wyjątkowym. Co sprawiło, że to niezwykłe przeżycie? Może pamiętasz, dotyk dłoni, ciepło uścisku lub kontaktu wzrokowego lub uśmiechu, że osoba dała ci lub sposób wrażenie, że oni naprawdę słuchali Ciebie mając znaczącą rozmowę.

A może to był specjalny rodzinny obiad, gdzie każdy był zaangażowany od rozmowy, słuchania i wspólnej zabawy, a nie sprawdzanie phone co kilka minut.

Jak myślisz o tworzeniu połączeń szczere ze sobą, zachować kilka rzeczy na uwadze

Jedną z najważniejszych rzeczy, które możesz zaoferować jest wasza obecność, empatia, miłość i wsparcie. Należy o tym pamiętać, kiedy zrobić plan, aby połączyć się z kimś ważnym dla Ciebie. Zapoznaj się z dodatkowego czasu, aby naprawdę Połącz się ze swoim sercem.

Chciałbym usłyszeć wasze perspektywy na ten temat. Jakie ma znaczenie dla ciebie?

Z

Sheryl M. Ness, R.N.

Śledź na Twitterze; @ SherylNess1

Szpiczak mnogi może wymagać leczenia ??? !!! Co??? Kto pisał tę odpowiedź?

Jestem chora na raka piersi, obecnie otrzymujących zabiegi promieniowania. W tym roku byłem bardzo celowe o spędzać czas z moją rodziną. Dziękczynienie było inne doświadczenia w tym roku wybrałem menu i postawę, która odbija to. Moja rodzina skomentował jak miło było w tym roku mieć ja “obecne” zamiast zestresowani i wyłączać w kuchni. Ja przegapiłem wiele na przestrzeni lat, martwiąc się o rzeczy, które did’t znaczenia! Nigdy więcej.

Żona mojego brata niedawno miał bardzo poważny atak serca. Ona jest jeszcze w stanie częściowo śpiączkę i ożywienie jest powolne. Żyjemy w dużej odległości od nich. Nie jeden się bardzo rozmowny, teraz chce usłyszeć od nas. Więc będę nazywając go częściej. Jestem przeżył raka piersi i rozmowy z nim i jego żoną były bardzo istotne dla mnie, kiedy po raz pierwszy stwierdzono. On potrzebuje teraz jego dalsza rodzina bardziej niż kiedykolwiek.

So sad to musiało być wysłana do niech ludzie wiedzą, jak się komunikować. Jestem sam przez kilka minut lub bym nie skomentował swojej bardzo potrzebne przypomnienie. To prawda na co dzień w roku.

Dziękujemy za udostępnienie;. Nie mogłem zgodzić;. Żyją w tej chwili. Czasami martwić się o co, jeśli tych i zapomnieć o wszystkich naszych błogosławieństw;. Happy Thanksgiving.