mój lekarz mówi, że jestem otyła. jakie są opcje diety pigułki dla mnie?

Odpowiedź b; Kristen A. Binaso, RPh, FASCP, CCP

Pharmacis; Stowarzyszenie farmaceutów

Muszę porozmawiać z wielu pacjentów na temat odchudzania. Jedną z rzeczy, które zadam je się, czy lekarz przejść nad tym, co ich wskaźnik masy ciała BMI czy jest? To daje nam wyobrażenie, jak bardzo otyłe mogą mieć, a następnie włączenia pierwszej zmiany stylu życia. Tyle razy myślimy o pigułkę jako instant szybko naprawić. I to naprawdę nie jest odpowiedzią.

Poproszę pacjentów, jak aktywne są i są one wprowadzenie pewnego rodzaju ćwiczeń do swoich codziennych zajęć. Proste rzeczy, takie jak chodzenie może rzeczywiście przyczynić się do zmniejszenia masy ciała i sprawi, że poczujesz się lepiej. Trzeba chodzić co najmniej 10.000 kroków dziennie, aby pomóc śledzić, że rzeczywiście można kupić krokomierz w prawie każdym sklepie dzisiaj. Oni nie są drogie, są one pod około 20 $, i rzeczywiście można śledzić swoje postępy za pomocą dziennika i czuć się dobrze.

Ponadto, wprowadzenie zmian do swojej diety, które mogą obejmować zmniejszenie ilości tłustych pokarmów, które masz, co bardziej zdrowsze opcje. Wypróbuj te opcje pierwszy przed wyjazdem w dół ścieżkę do leków.

Jest jeden over-the-counter leki zatwierdzone przez FDA, aby pomóc ludziom schudnąć, i to się nazywa Alli lub orlistat. Orlistat pomaga ludziom schudnąć, blokując niektóre z tłuszczu jedzą przed wchłonięciem. Nawet jeśli orlistat jest dostępny over-the-counter, że to dobry pomysł, aby skonsultować się z lekarzem przed zażyciem tego.

ŹRÓDŁO

Kristen A. Binaso, RPh, CCP, FASCP, Farmaceuta Farmaceuta Association.

Maria Marzella Sulli PharmD, CGP, profesor kliniczny, praktyka aptece, University College Dziurawiec Farmaceutyczny i Allied Health zawodów.