Mleko Phillips z magnezji

Magnez stosowany jest jako dodatek żywieniowy dla osób z niedoborem magnezu. Mimo, że zbilansowana dieta zwykle dostarcza cały magnez osoba potrzebuje, suplementy magnezu może być konieczne u pacjentów, którzy utracili magnez z powodu choroby lub leczenia niektórych leków.

Używa Dla Phillips Milk of Magnesia

Brak magnezu może powodować rozdrażnienie, osłabienie mięśni i nieregularne bicie serca.

Wstrzykiwania magnezu podany jest wyłącznie przez lub pod nadzorem specjalisty opieki zdrowotnej. Niektóre preparaty doustne magnezowe są dostępne tylko na receptę. Inne są dostępne bez recepty.

Dla dobrego zdrowia, ważne jest, aby jeść zrównoważonej i zróżnicowanej diety. Postępuj ostrożnie dowolny program dietetyczny Twój pracownik służby zdrowia może zalecić. Dla konkretnej diety witaminy i / lub potrzeb mineralnych, należy zwrócić się do pracownika służby zdrowia o listę odpowiednich pokarmów. Jeśli uważasz, że nie masz wystarczającej ilości witamin i / lub minerałów w diecie, można zdecydować się na uzupełnienie diety.

Najlepszym źródłem magnezu w diecie są zielone warzywa liściaste, orzechy, groch, fasola i ziarna zbóż, w których zarodek lub warstwy zewnętrzne nie zostały usunięte. Twarda woda Stwierdzono zawierać więcej niż magnezu miękkiej wody. Dieta bogata w tłuszcze może powodować mniej magnezu się wchłania. Gotowania może zmniejszyć zawartość magnezu żywności.

Dzienna ilość magnezu potrzebna jest określona na różne sposoby.

Normalne zalecane dzienne spożycie w miligramach (mg) magnezu są ogólnie zdefiniowane następująco

Jeśli pacjent przyjmuje suplement diety bez recepty, należy uważnie przeczytać i stosować się do zaleceń na etykiecie. Do tych dodatków dodaje należy uznać

Znaczenie diety

Należy powiedzieć lekarzowi, jeśli kiedykolwiek miał nietypowa lub alergiczna reakcja na leki z tej grupy lub innych leków. Należy również poinformować lekarza prowadzącego, jeśli masz jakiekolwiek inne rodzaje alergii, takie jak barwniki do żywności, środki konserwujące lub zwierząt. W przypadku produktów bez recepty, czytać uważnie etykiety lub opakowania produktów.

Problemy dzieci, które nie zostały zgłoszone w spożyciu normalnych dziennych ilościach zalecanych.

Problemy osób starszych nie donoszono o spożyciu normalnych dziennych ilościach zalecanych.

Badania wykazały, że starsi ludzie mogą mieć niższe poziomy we krwi magnezu niż młodych dorosłych. Twój pracownik służby zdrowia może zalecić, aby przyjmować suplement magnezu.

Jest to szczególnie ważne, że pacjent otrzymuje wystarczającej ilości witamin i minerałów, kiedy zajdzie w ciążę i że nadal otrzymywać odpowiednią ilość witamin i składników mineralnych w całej ciąży. Zdrowego wzrostu i rozwoju płodu zależy na stabilnej podaży składników odżywczych od matki. Jednakże, przy dużych ilości suplementów diety w czasie ciąży może być szkodliwe dla matki i / lub płodu i należy go unikać.

Jest to szczególnie ważne, aby otrzymać odpowiednią ilość witamin i minerałów, dzięki czemu dziecko będzie również dostać witamin i minerałów niezbędnych do prawidłowego wzrostu. Biorąc jednak duże ilości suplement diety podczas karmienia piersią może być szkodliwe dla matki i / lub dziecka i należy ich unikać.

Mimo, że niektóre leki nie powinny być stosowane razem w ogóle, w innych przypadkach dwa różne leki mogą być wykorzystywane razem, nawet jeśli może występować interakcje. W takich przypadkach lekarz może chcieć zmienić dawkę lub inne środki ostrożności może być konieczne. Jeśli pacjent przyjmuje którykolwiek z tych suplementów diety, szczególnie ważne jest to, że personel medyczny wie, jeśli pacjent przyjmuje którykolwiek z wymienionych poniżej leków. Następujące oddziaływań wybrano na podstawie ich potencjalne znaczenie i nie muszą być całkowicie włącznie.

Stosując suplementy diety w tej klasie każdy z następujących leków zazwyczaj nie jest zalecane, ale mogą być wymagane w pewnych przypadkach. Jeśli oba leki są przepisywane razem, lekarz może zmienić dawkę lub częstotliwość korzystania z jednego lub obu leków.

Niektóre leki nie powinny być używane w lub wokół czasie spożywania żywności lub jedzenia niektórych rodzajów żywności, ponieważ mogą wystąpić interakcje. Używanie alkoholu i tytoniu z niektórymi lekami może też powodować interakcje prawdopodobne. Porozmawiaj z swoim lekarzem stosowanie leku z przewagą żywności, alkoholu lub tytoniu.

Obecność innych problemów zdrowotnych może mieć wpływ na stosowanie suplementów diety w tej klasie. Upewnij się, aby poinformować lekarza, jeśli masz jakieś inne problemy zdrowotne, zwłaszcza

Ta sekcja zawiera informacje na temat prawidłowego korzystania z wielu produktów, które zawierają dodatek magnezu. To nie może być specyficzny dla Phillips Milk of Magnesia. Prosimy o zapoznanie się z nimi ostrożnie.

suplementy magnezu należy przyjmować z posiłkami. Suplementacja magnezu na pusty żołądek może powodować biegunkę.

Dla osób przyjmujących postać o przedłużonym uwalnianiu to suplement diety

Dla osób przyjmujących postać proszku tego suplementu diety

Leki w tej klasie dawki będzie różna dla różnych pacjentów. Postępuj zgodnie z poleceniami lekarza lub zgodnie ze wskazówkami na etykiecie. Poniższa informacja zawiera tylko średnie dawki tych leków. Jeśli dawka jest różna, nie należy zmieniać, chyba że lekarz zaleci, aby to zrobić.

Ilość leku, który można przyjąć w zależności od wytrzymałości na lek. Również liczba dawek wziąć każdy dzień, czas między dawkami, a długość czasu zażycia leku zależy od problemu medycznego, dla którego używasz leku.

W przypadku pominięcia dawki leku należy przyjąć ją tak szybko jak to możliwe. Jednakże, jeśli zbliża się pora przyjęcia następnej dawki, należy opuścić pominiętą dawkę i powrócić do zwykłego schematu dawkowania. Nie należy stosować podwójnej dawki.

Jeśli zauważysz przyjmowanie suplementów magnezu w odniesieniu do jednej lub więcej dni, nie ma powodu do niepokoju, gdyż to zabiera trochę czasu dla swojego ciała, by stać się poważnie o niskiej zawartości magnezu. Jeśli jednak pracownik służby zdrowia zalecił, aby przyjmować magnez, starają się pamiętać, aby zabrać go zgodnie z zaleceniami na co dzień.

Przed użyciem Phillips Milk of Magnesia

Trzymać z dala od dzieci.

Przechowuj lek w zamkniętym pojemniku w temperaturze pokojowej, z dala od źródeł ciepła, wilgoci i światła. Chronić przed mrozem.

Nie trzymaj przestarzałego leku lub lek nie jest już potrzebne.

Wraz z jego potrzebnych efektów, lek może powodować działania niepożądane. Chociaż nie wszystkie z tych objawów niepożądanych może wystąpić, jeśli robią wystąpić mogą potrzebować pomocy lekarskiej.

Skonsultuj się z lekarzem natychmiast, jeśli którykolwiek z następujących objawów niepożądanych

Mogą wystąpić pewne skutki uboczne, które z reguły nie potrzebują pomocy lekarskiej. Te działania niepożądane mogą odejść w trakcie leczenia, jak twoje ciało dostosowuje się do medycyny. Również Twój pracownik służby zdrowia może być w stanie powiedzieć o sposobach zapobiegania lub zmniejszenia niektórych z tych działań niepożądanych. Skontaktuj się z pracownikiem służby zdrowia, jeśli którykolwiek z następujących objawów niepożądanych lub są uciążliwe lub jeśli masz jakiekolwiek pytania na ich temat

Inne działania niepożądane nie wymienione może również wystąpić u niektórych pacjentów. W przypadku zaobserwowania jakichkolwiek innych objawów należy skontaktować się z pracownikiem służby zdrowia.

Prawidłowe użycie suplement magnezu

Phillips Milk of Magnesia Side Effects