mitralnej wady zastawkowe: problemy rytmu serca – przegląd wątek

Problem związany z zwężeniem zastawki mitralnej lub niedomykalność zastawki mitralnej (MR) jest nieregularne bicie serca (arytmia).

Odkryłem, że przez większość czasu, moje życie z przewlekłą chorobą może b; podobnie jak każdy inny. Jestem 41 lat. Ja, mąż ojciec uncl; siostrzeniec i syn. Jestem byłym policjantem. I, albo do bemusement lub bewildermen; moich przyjaciół i rodziny, jestem byłym wrestler-the raucou; fałszywy, rodzaj TV. Jestem pisarzem i token męskiego członka w sprawie kobiet w moim biurze “; Komitet zaawansowania; Ja wiele rzeczy do wielu ludzi. Przede wszystkim, jestem człowiekiem z zaawansowanym usłyszeć; choroba,…

Wstęgi nerwów jest sterowany przez zbiór komórek na prawym przedsionku zwanego węzła zatokowo-przedsionkowego. Jak to pożary, więc zajmiemy się resztą nerwów, powodując wszystkich komórek mięśniowych w swoim sercu do umowy, tworząc jedną pompę stanowcze.

Jak zwężeniem zastawki mitralnej lub MR wyciąga swoje serce, to też może zakłócić tę sieć nerwów. szlaki komunikacyjne mogą osłabić ponieważ węzeł zatokowo-przedsionkowy nie funkcjonuje prawidłowo. Bez wyraźnych sygnałów z tego węzła, nerwy zaczynają losowo ogień, tworząc chaotyczną sieć sygnałów elektrycznych. Gdy to się stanie, serce nie może pompować z jednym ruchem, zamiast tego zaczyna pokonując nieregularnie (arytmia).

Migotanie przedsionków jest najczęstszym arytmia, która wywodzi się z zwężeniem zastawki mitralnej i MR.

Aby uzyskać więcej informacji, migotanie przedsionków.