mięśniowe rodzaje i przyczyny każdej postaci dystrofii

Dystrofia mięśniowa (MD) jest grupa chorób dziedzicznych, w którym mięśnie kontrolujące przepływ (zwanego dobrowolne mięśni) stopniowe osłabienie. W niektórych postaciach tej choroby wpływa też serca i innych narządów.

Z nowszych przerażających nagłówków o błędach narkotyków heparyny szkodzi dzieciom – a nawet tragicznie biorąc życie dwóch niemowląt w szpitalu w Teksasie – ostatnio usiadł z Dennis i Kimberly Quaid; Jak się ich 10-miesięczne bliźniaki, Thomas Boone i Zoe Grace, robi dzisiaj, teraz, że prawie rok minął od 11-day-latków były dwukrotnie otrzymał potencjalnie śmiertelną dawkę rozcieńczalnik krwi? Martwi aktor i jego żona najwięcej o ich przyszłego stanu zdrowia? A jakie sukcesy i …

Dystrofia mięśniowa może pojawić się w dzieciństwie, aż do wieku średnim lub później, a jego forma i nasilenie zależą po części od wieku, w którym występuje. Niektóre rodzaje dystrofii mięśniowej wpływają tylko mężczyzna; Niektóre osoby z MD cieszyć się normalną długość życia z łagodnymi objawami, które bardzo slowl postępu; inni doświadczają szybkiego i poważne osłabienie i zaniki mięśni umierają w swoich późnych nastolatków do wczesnych 20s.

Poszczególne rodzaje MD wpływa ponad 50.000 wielu ludzi na świecie. Dzięki postępowi w opiece medycznej, dzieci z dystrofią mięśniową żyją dłużej niż kiedykolwiek wcześniej.

Myotoni; Duchenn; Becke; Kończyna-girdl; Facioscapulohumera; congenita; Oculopharyngea; Dista; Emery-Dreifuss