mielodysplastyczne / Zespoły Mieloproliferacyjne leczenie (pdqто): [] -juvenile białaczka

Młodzieńczą białaczkę jest choroba wieku dziecięcego, w których zbyt dużo mielocytów niedojrzałe i monocytów (białe ciałka krwi), są wykonane w szpiku kostnym.

Były czasy, kiedy czułem się, jakbym wrócił do bycia tą samą osobą. Nie zwracamy się do Boga i stają się na nowo narodzić. I nie wycofać się z dużego miejskiego życia lub pozostają wegetariańskie lub makrobiotyczne. Inne czasy myślę zostały całkowicie ukształtowany przez te doświadczenia. Myślę, że moje życie stało się o starają się wyjść poza rakiem.

W JMML, ciało mówi zbyt wiele komórek macierzystych krwi, by stać się dwa rodzaje białych krwinek zwanych mielocytów i monocyty. Niektóre z tych komórek macierzystych krwi nie staną się dojrzałymi białych krwinek. Te niedojrzałe białe krwinki są nazywane wybuchy. Z czasem mielocytów, monocyty i wybuchy wypierając czerwonych krwinek i płytek krwi w szpiku kostnym. W takim przypadku może dojść do zakażenia, niedokrwistość lub częste krwawienie.

Oznaki i objawy młodzieńczą białaczkę mielomonocytową to gorączka, utrata masy ciała, uczucie zmęczenia.

Te i inne objawy mogą być spowodowane JMML lub innych warunków. Skonsultuj się z lekarzem, jeśli którykolwiek z poniższych

Pewne czynniki wpływają na rokowanie (szanse na wyleczenie) i możliwości leczenia.

Rokowanie (szanse na wyleczenie) i możliwości leczenia JMML zależy od następujących

Informacje te są produkowane i dostarczane przez nationa; Cance; Institute (). Informacje zawarte w tym temacie mogły ulec zmianie, ponieważ został napisany. Aby uzyskać najbardziej aktualne informacje, skontaktuj się z nationa; Cance; Instytut za pośrednictwem witryny internetowej pod adresem http: /; cancer.gov lub zadzwoń 1-800-4-raka.

 Informacji Publicznej z National Cancer Institute