menopauza: Wsparcie i zasoby

Oto lista pojęć związanych z typami menopauza, objawy, przyczyny, leczenie, i wiele innych.

Oto dwadzieścia stowarzyszeń związanych z menopauzą, z bardziej menopauzie potrzebnych informacji.

Budowanie na wiedzy menopauzy z artykułów, przewodników, biuletynów, opinii i innych z tych specjalistów menopauzy. Ten link przeniesie Cię do strony internetowej grupy.

Ta grupa non-profit, udziela informacji i programów edukacyjnych na temat menopauzy. Link poniżej przeniesie Cię do swojej stronie internetowej.

Aby pomóc Ci w podjęciu decyzji o terapii hormonalnej, National Institutes of Health już ułożyła Arkusz na hormonów po menopauzie.

Ten National Institutes of Health oferuje miejscu przegląd menopauzy, jej objawów, leczenia, i nie tylko w formie gotowej do druku. Ten link przeniesie Cię na stronę internetową.

Znajdź broszury – w języku angielskim i hiszpańskim – obejmujący podstawy menopauzie i hormony.

Zainteresowany dołączeniem do badania klinicznego badania menopauzy, menopauza, zabiegi i więcej? Ta witryna oferuje obszerną listę badań klinicznych związanych z menopauzą, poszukujących uczestników. Ten link przeniesie Cię na stronę internetową.

Na tej stronie znajdziesz linki do informacji na temat menopauzy oraz najnowsze wiadomości, strategie radzenia sobie, objawy, leczenie, badania kliniczne i menopauzy i medycyny alternatywnej.

Chcesz bieżących i zaawansowanych odczyt na temat nowych ustaleń z Inicjatywy Kobiet Zdrowia i innych badań, oferujących informacje na temat ryzyka i korzyści wynikających z długotrwałej terapii hormonalnej menopauzie? Można go znaleźć tutaj.

Ten katalog szybko pomaga zlokalizować lekarzy blisko Ciebie.

Organizacja dla kobiet (i mężczyzn) w wieku 50 lat i starszych, AARP był dawniej nazywany Stowarzyszenie Emerytów. Ten link przeniesie Cię do swojej stronie internetowej.