Marihuana – stosowanie marihuany i skutki marihuany

Jeśli kiedykolwiek palił jointa lub zjadł ciastko Pot-splecione, jesteś prawie sami: Więcej niż 1 na 3 osoby w Ameryce próbowało marihuany w pewnym momencie w ich życiu.

Marihuana pochodzi z konopi Cannabis sativa roślin. Posiada aktywny składnik o nazwie THC, który sprawia, że ​​czujesz się na wysokim poziomie. THC i inne związki w marihuanie mogą również mieć wpływ na sposób działa organizm.

Większość ludzi palić zakładu suszonych liści, kwiatów, łodygi i nasiona. Ale marihuany można także mieszać do żywności (jak ciasteczka, ciasteczka i lizaki), parzona jak herbata lub wdychane z wbudowaną zamrażarką.

Bez względu na to w jaki sposób dostaje się do systemu, wpływa niemal każdy narząd w organizmie, a układ nerwowy i układ odpornościowy, too. Kiedy pali pulę, organizm wchłania THC od razu. (Jeśli zjeść dobry piec lub inny element może potrwać znacznie dłużej dla organizmu do wchłaniania THC, ponieważ ma się załamać w żołądku, zanim wejdzie ona do krwi). można zauważyć zmiany w organizmie zaraz po palą. Efekty zwykle ustępują po 3 lub 4 godziny.

pot palenia może zwiększyć częstość akcji serca aż o dwa razy do 3 godzin. Dlatego niektórzy ludzie mają zawał serca tuż po ich używania marihuany. To może zwiększyć krwawienie, obniża ciśnienie krwi i wpływa na poziom cukru we krwi, też.

Jeszcze nie wiem, czy marihuana jest związana z wyższym kursem zachorowania na raka płuc. Ale proces nie drażni płuca – dlatego nałogowi palacze pot są bardziej narażone na trwającą kaszel i mają podobne problemy zdrowotne płuc, takich jak przeziębienia piersi i infekcji płuc.

Inne fizyczne skutki marihuany m.in.

Jeśli jesteś użytkownikiem od dłuższego czasu, można mieć fizyczne objawy odstawienia – jak apetyt, drażliwość, bezsenność, a mniej apetytu – po zatrzymaniu.