male problemy płciowe, urazy, infekcje, wysypki i inne

Męskie problemy i urazy narządów płciowych mogą wystąpić dość łatwo od moszny i penisa nie są chronione przez kości. Problemy i urazy narządów płciowych najczęściej występują podczas

Sportowych lub rekreacyjnych, takich jak kolarstwo górskie, piłka nożna, czy baseball; zadania związane z pracą, takie jak ekspozycja na drażniących środków chemicznych; Spada; Aktywność seksualna.

Rak jąder. Jest to najczęstszy nowotwór u mężczyzn od 15 do 35 lat. Rak jądra jest częstsza u mężczyzn niż u białych czarnych mężczyzn. Wiele przyrosty w mosznie lub jądra nie są nowotwory (łagodne). Ale bezbolesny guzek w jądrze może być oznaką raka; Problem z erekcja. Taka sytuacja może wystąpić, gdy naczynia krwionośne, które dostarczają penis jest rannych. Człowiek nie może być w stanie mieć erekcję (zaburzenia erekcji) lub montaż nie może odejść w sposób naturalny (priapizm), która jest stanem zagrożenia życia; Skręcanie w jądra. Dzieje się tak, gdy jądro skręca na powrózka nasiennego i odcina dopływ krwi do jądra. To medycznej w nagłych wypadkach; Moszny problemy. Problemy te mogą obejmować bezbolesne gromadzeniu się płynu wokół jednego lub obu jąder (wodniak) lub powiększenie żył (żylaki) w mosznie (żylaków). Zazwyczaj są to drobne problemy, ale konieczne może być oceniana przez lekarza; Problemy z napletka nieobrzezany prącia. Warunki, które sprawiają, że trudno wyciągnąć napletka z powrotem na głowę prącia (stulejki) lub które uniemożliwia dokręcone, schowane napletka z powrotem do swojej normalnej pozycji nad głową prącia (załupek) muszą być oceniane; Spodziectwo. Jest to wspólny poród wada cewki moczowej, gdzie nie sięga do czubka penisa; Undescended jąder (wnętrostwo). Dzieje się tak, gdy jeden lub oba jądra nie przesunęła się w dół do moszny; Przepuklina pachwinowa. Przepuklina występuje gdy mała część jelita wybrzusza się na zewnątrz przez kanał pachwinowy w pachwinie; Kamień nerek. Tworzy się kamień z minerałów w moczu, które krystalizują i twardnieje. Kamienie nerkowe są zazwyczaj bezbolesne, gdy pozostają one w nerkach. Ale mogą powodować silny ból, jak wyrwać i podróżować przez wąskie rurki, aby wyjść z ciała; KASZAK. Torbiel, która jest wypełniona cheeselike, materiał tłuste może rozwinąć się pod zewnętrzną warstwą na skórze moszny.