leków OTC na kaszel

Jest hacking kaszel co czujesz kiepska? Nie chwycić losową pudełko kaszel półki aptek. Wystarczy kilka podstawowych poprowadzi Cię do over-the-counter (OTC) leków dla rodzaju kaszlu masz.

Rola kaszel jest ułatwienie objawów w czasie, gdy uzdrawia ciało.

W skrócie na półkach drogerii pokaże, istnieje wiele, wiele marek OTC leków na kaszel. Ale istnieją tylko trzy podstawowe typy

Wykrztuśne pomóc cienkich śluzu, co ułatwia wybulić. Guaifenesin składnikiem jest jedynym wykrztuśny w Stanach Zjednoczonych, więc szukać na etykiecie, jeśli potrzebujesz wykrztuśne.

Zmniejszające pomóc obniżyć liczbę razy jesteś kaszel. Składnik aktywny jest zwykle wymieniono dekstrometorfanu (DM). Inne środki tłumiące kaszel to kamfora, olejek eukaliptusowy i mentol.

Kombinacja produktów kaszel mieć więcej niż jedną substancję czynną. Mają zarówno gwajafenezynę i dekstrometorfanu. leki na kaszel może również zawierać składniki, które pomogą płaszcz i łagodzić gardło.

produkty kombinowane mogą mieć leki ułatwiające inne objawy, które mogą obejmować leki obkurczające błonę śluzową nosa, dla dusznej leki antyhistaminowe na alergie i katar lub przeciwbólowych. Wybór leku, który pasuje do objawów.

krople na kaszel może również pomóc złagodzić kaszel i może złagodzić ból gardła.