Lek naturopathic – przegląd wątek

alergie Trends

naturopathic medycyny (lub naturalnej) opiera się na przekonaniu, że organizm może wyleczyć się. Ma on na celu poprawę zdrowia, zapobieganie chorobom i leczenia choroby poprzez stosowanie żywności ekologicznej i exercis; zdrowy, zrównoważony lifestyl; oraz stosowanie zabiegów z innych obszarów medycyny komplementarnej. (Zabiegi te obejmują Ayurveda, homeopatia i ziołowych terapii).

Każdy upadek, ty nagle kichanie, kaszel. Może to być fal; alergie; To jest oczywiście możliwe. Ambrozji Kwitnie obficie tej porze roku; Te piękne, spadające liście stają się pleśni, gnicia roślinność po ich cześć; Ziemia. I nic dziwnego, okazuje się, wielu ludzi są wrażliwe na bota; ambrozję pyłki i pleśni; Roztocza mogą również powodować objawy alergii spaść. althoug; są obecne przez cały rok, roztocza miesza się przez brudną System wentylacji; systemy. Po włączeniu …

Większość tradycyjnych lekarzy naturopatyczne (ścieżka zdrowia) wierzą w terapii naturalnych, takich jak styl życia odżywczej i poradnictwo. Mają tendencję do unikania przepisywaniu leków, czyli operacji. Niektóre ścieżka zdrowia przepisywania leków ziołowych i homeopatycznych rozcieńczeń lub suplementów diety. Niektórzy mogą wykonywać drobne operacje.

Spór nad wytycznymi praktyki i wymogów licencyjnych w różnych stanach doprowadziło do pewnego zamieszania publicznej o roli naturopath.

Ludzie używają naturopathic medycyny w celu promowania dobrego stanu zdrowia, zapobiegania chorobom i leczenia choroby. Większość ścieżka zdrowia może traktować uszu, alergie i inne problemy wspólne dla zdrowia. Naturalnej próbuje znaleźć przyczynę problemu, a nie tylko objawy leczących. Odpowiednio przeszkoleni naturopath współpracuje z innymi pracownikami służby zdrowia. On lub ona zapoznać ludzi do innych lekarzy do diagnozowania lub leczenia, gdy są potrzebne.

Dwie powszechne obawy o naturalnej jest stosowanie głodówki i uprzedzeń wobec szczepionek.

Należy powiedzieć lekarzowi, jeśli używasz alternatywnej terapii lub myślą o łączeniu jednego z konwencjonalnego leczenia. Nie mogą być bezpiecznie opierać się wyłącznie na alternatywną terapię.

Porozmawiaj ze swoim MD przed czczo. Post nie oznacza jedzenia i picia, lub spożywania tylko płynów na pewien okres czasu. Post może być niebezpieczne, zwłaszcza jeśli masz choroby, takie jak cukrzyca; Niektóre ścieżka zdrowia nie wierzą, że szczepienie jest konieczne. Przed Szczepionki stały się dostępne, choroby dziecięce spowodowane dużą liczbę zgonów i długoterminowych problemów zdrowotnych, ale dał ocalałych naturalną odporność. Korzyści ze szczepień znacznie przewyższają ryzyko. 1