glikol polietylenowy, siarczan sodu, chlorek sodu, chlorek potasu, askorbinian sodu, kwas askorbinowy

MoviPrep® jest środkiem przeczyszczającym. Działa poprzez spowodowanie, aby mieć biegunkę, aby oczyścić jelita grubego. Czyszczenie okrężnicy pomoże lekarz zobaczyć wnętrze okrężnicy jaśniej podczas kolonoskopii.

Wykorzystuje glikol polietylenowy, siarczan sodu, chlorek sodu, chlorek potasu, askorbinian sodu, kwas askorbinowy

glikol polietylenowy, siarczan sodu, chlorek sodu, chlorek potasu, askorbinian sodu, kwas askorbinowy jest dostępny tylko z przepisu lekarza.

Decydując się na użycie leku, ryzyko przyjmowania leku musi być wzięta pod uwagę dobro będzie to robić. Jest to decyzja, kiedy lekarz zrobić. Glikol polietylenowy, siarczan sodu, chlorek sodu, chlorek potasu, askorbinian sodu, kwas askorbinowy dodaje należy uznać

Należy powiedzieć lekarzowi, jeśli kiedykolwiek miał nietypowa lub alergiczna reakcja na glikol polietylenowy, siarczan sodu, chlorek sodu, chlorek potasu, askorbinian sodu i kwasu askorbinowego lub innych leków. Należy również poinformować lekarza prowadzącego, jeśli masz jakiekolwiek inne rodzaje alergii, takie jak do żywności, barwniki, konserwanty, lub zwierząt. W przypadku produktów bez recepty, czytać uważnie etykiety lub opakowania produktów.

Odpowiednie badania nie zostały przeprowadzone w związku z wiekiem do skutków MoviPrep® w populacji pediatrycznej. Bezpieczeństwo i skuteczność nie zostały ustalone.

Odpowiednie badania przeprowadzone do tej pory nie wykazały geriatrycznych specyficzne problemy, które ograniczają użyteczność MoviPrep® w podeszłym wieku.

Brak odpowiednich badań u kobiet przy określaniu zagrożenia dla niemowląt przy użyciu tego leku w okresie karmienia piersią. Zważyć potencjalne korzyści i potencjalnego ryzyka przed zastosowaniem tego leku w okresie karmienia piersią.

Mimo, że niektóre leki nie powinny być stosowane razem w ogóle, w innych przypadkach dwa różne leki mogą być wykorzystywane razem, nawet jeśli może występować interakcje. W takich przypadkach lekarz może chcieć zmienić dawkę lub inne środki ostrożności może być konieczne. Podczas robienia glikol polietylenowy, siarczan sodu, chlorek sodu, chlorek potasu, askorbinian sodu, i kwas askorbinowy, jest to szczególnie ważne, czy służby zdrowia znać, jeśli pacjent stosuje którykolwiek z wymienionych poniżej leków. Następujące oddziaływań wybrano na podstawie ich potencjalne znaczenie i nie muszą być całkowicie włącznie.

Przed rozpoczęciem Stosując glikol polietylenowy, siarczan sodu, chlorek sodu, chlorek potasu, askorbinian sodu, kwas askorbinowy i

Przy użyciu glikolu polietylenowego, siarczan sodu, chlorek sodu, chlorek potasu, askorbinian sodu, kwas askorbinowy i z żadnym z następujących leków nie jest zalecane. Lekarz może podjąć decyzję o nie traktują cię z tego leku lub zmiany niektórych innych przyjmowanych leków.

Przy użyciu glikolu polietylenowego, siarczan sodu, chlorek sodu, chlorek potasu, askorbinian sodu, kwas askorbinowy i z jednym z następujących leków zazwyczaj nie jest zalecane, ale mogą być wymagane w pewnych przypadkach. Jeśli oba leki są przepisywane razem, lekarz może zmienić dawkę lub częstotliwość korzystania z jednego lub obu leków.

Przy użyciu glikolu polietylenowego, siarczan sodu, chlorek sodu, chlorek potasu, askorbinian sodu, kwas askorbinowy i z jednym z następujących leków może powodować zwiększone ryzyko pewnych skutków ubocznych, ale stosując oba leki mogą być leczenie będzie najbardziej odpowiednie. Jeśli oba leki są przepisywane razem, lekarz może zmienić dawkę lub częstotliwość korzystania z jednego lub obu leków.

Niektóre leki nie powinny być używane w lub wokół czasie spożywania żywności lub jedzenia niektórych rodzajów żywności, ponieważ mogą wystąpić interakcje. Używanie alkoholu i tytoniu z niektórymi lekami może też powodować interakcje prawdopodobne. Porozmawiaj z swoim lekarzem stosowanie leku z przewagą żywności, alkoholu lub tytoniu.

Obecność innych problemów zdrowotnych, może mieć wpływ na korzystanie z glikolem polietylenowym, siarczan sodu, chlorek sodu, chlorek potasu, askorbinian sodu, kwas askorbinowy. Upewnij się, aby poinformować lekarza, jeśli masz jakieś inne problemy zdrowotne, zwłaszcza

Lekarz może mieć specjalne instrukcje dla Ciebie, w zależności od harmonogramu swojej kolonoskopii masz zamiar mieć. Jeśli nie otrzymali takich instrukcji, lub jeśli ich nie rozumieją, skontaktować się z lekarzem z wyprzedzeniem.

Wziąć glikol polietylenowy, siarczan sodu, chlorek sodu, chlorek potasu, askorbinian sodu, kwas askorbinowy i dokładnie zgodnie z zaleceniami. W przeciwnym razie, test będziesz mieć może nie działać i mogą być ponownie wykonane.

glikol polietylenowy, siarczan sodu, chlorek sodu, chlorek potasu, askorbinian sodu, kwas askorbinowy jest wyposażony przewodnik leków. Musisz przeczytać, zrozumieć i postępować zgodnie z poniższymi instrukcjami starannie. Zapytaj swojego lekarza, jeśli masz jakiekolwiek pytania.

Najlepiej jest, jeśli nie jeść stałych pokarmów przed podjęciem glikol polietylenowy, siarczan sodu, chlorek sodu, chlorek potasu, askorbinian sodu i kwasu askorbinowego i aż po kolonoskopii.

Można pić czyste ciecze (np wody, czyste soki owocowe (bez miąższu), napięte limeade lub lemoniady, kawę lub herbatę, bulion, soda, żelatyna, popsicles) przed, w trakcie, i aż do 2 godzin przed czasem swojego kolonoskopii , Nie pij niczego w kolorze czerwonym lub fioletowym. Jednak najpierw sprawdzić się z lekarzem.

Możesz mieć wyraźny zupy lub jogurt na obiad w godzinach wieczornych, które zażyciem MoviPrep®. Kolacja powinna wynosić co najmniej 1 godzinę przed zażyciem MoviPrep®.

Aby przygotować lekarstwo

Trzeba będzie zużywać 2 litry (około 64 uncji) roztworu doustnego i jeden dodatkowy litr (około 32 uncji) klarownej cieczy przed badaniem. Możesz wykonać jedną z poniższych sposobów

Dawka glikol polietylenowy, siarczan sodu, chlorek sodu, chlorek potasu, askorbinian sodu, kwas askorbinowy będzie różna dla różnych pacjentów. Postępuj zgodnie z poleceniami lekarza lub zgodnie ze wskazówkami na etykiecie. Poniższe informacje zawiera tylko średnie dawki glikol polietylenowy, siarczan sodu, chlorek sodu, chlorek potasu, askorbinian sodu, kwas askorbinowy. Jeśli dawka jest różna, nie należy zmieniać, chyba że lekarz zaleci, aby to zrobić.

Ilość leku, który można przyjąć w zależności od wytrzymałości na lek. Również liczba dawek wziąć każdy dzień, czas między dawkami, a długość czasu zażycia leku zależy od problemu medycznego, dla którego używasz leku.

Trzymać z dala od dzieci.

Nie trzymaj przestarzałego leku lub lek nie jest już potrzebne.

Zapytaj lekarza prowadzącego, jak powinien dysponować każdy lek nie wykorzystać.

Właściwe stosowanie glikolu polietylenowego, siarczan sodu, chlorek sodu, chlorek potasu, askorbinian sodu, kwas askorbinowy

Przechowywać karton zawierający woreczki proszku i płynu do mieszania z proszkiem w temperaturze pokojowej, z dala od ciepła, wilgoci lub światła. Gdy proszek zostały zmieszane z cieczą w lodówce mieszany roztwór i użyć go w ciągu 24 godzin.

Ważne jest, aby lekarz sprawdzi, czy ściśle wszelkich problemów, które mogą być spowodowane przez glikol polietylenowy, siarczan sodu, chlorek sodu, chlorek potasu, askorbinian sodu, kwas askorbinowy. mogą być potrzebne badania krwi i moczu w celu sprawdzenia niepożądanych efektów.

Skontaktować się z lekarzem od razu, jeśli spadły oddawanie moczu, zawroty głowy, ból głowy i wymioty. Mogą to być objawy utraty zbyt dużej ilości płynów ustrojowych (odwodnienia).

Nie należy przyjmować lek doustnie, w ciągu 1 godziny przed przyjęciem glikol polietylenowy, siarczan sodu, chlorek sodu, chlorek potasu, askorbinian sodu i kwas askorbinowy.

Nie należy przyjmować inne leki, o ile nie zostały omówione z lekarzem. Obejmuje to na receptę lub bez recepty (over-the-counter []) leki OTC i suplementy ziołowe i witaminowe.

Wraz z jego potrzebnych efektów, lek może powodować działania niepożądane. Chociaż nie wszystkie z tych objawów niepożądanych może wystąpić, jeśli robią wystąpić mogą potrzebować pomocy lekarskiej.

Skonsultuj się z lekarzem natychmiast, jeśli którykolwiek z następujących objawów niepożądanych

Mogą wystąpić pewne skutki uboczne, które z reguły nie potrzebują pomocy lekarskiej. Te działania niepożądane mogą odejść w trakcie leczenia, jak twoje ciało dostosowuje się do medycyny. Również Twój pracownik służby zdrowia może być w stanie powiedzieć o sposobach zapobiegania lub zmniejszenia niektórych z tych działań niepożądanych. Skontaktuj się z pracownikiem służby zdrowia, jeśli którykolwiek z następujących objawów niepożądanych lub są uciążliwe lub jeśli masz jakiekolwiek pytania na ich temat

Środki ostrożności przy stosowaniu glikol polietylenowy, siarczan sodu, chlorek sodu, chlorek potasu, askorbinian sodu, kwas askorbinowy i

Inne działania niepożądane nie wymienione może również wystąpić u niektórych pacjentów. W przypadku zaobserwowania jakichkolwiek innych objawów należy skontaktować się z pracownikiem służby zdrowia.

Dostępne tylko Rx Recepty

Ciąża Kategoria C ryzyka nie można wykluczyć

Harmonogram N CSA Nie kontrolowane narkotyków

Przygotowanie jelita erytromycyna, senna, bisakodylu, Dulcolax, Senokot, neomycyna, Fleet Lewatywa, MoviPrep

glikol polietylenowy, siarczan sodu, chlorek sodu, chlorek potasu, askorbinian sodu, kwas askorbinowy i efekty uboczne

Glikol polietylenowy 3350 elektrolity

Zaparcia, Przewlekłe laktulozy, Linzess, Amitiza, Movantik, Relistor, MoviPrep, GoLYTELY, Generlac

Układ pokarmowy Odkażanie MoviPrep, GoLYTELY z węglem aktywnym, GaviLyte-G, NuLYTELY, węgiel, GaviLyte-N, Colyte