dzięki czemu łatwiej kolację

Inwestycja: Około dwóch godzin swojego czasu i $. 195 Pomysł: możliwość montażu partii posiłków w sklepie, który dostarcza recepty, wstępnie przygotowane składniki i wyposażenie kuchenne. Wynik: 12 przystawek, gotowe do domu, zamrozić i piec w swoim czasie wolnym.

To są podstawy Za sklepach samoobsługowych, meal-montażowych, które pojawiały się na terenie całych Stanów Zjednoczonych, zarówno jako franchising, jak i pojedynczych sklepów przedsiębiorstw.

Przedstawiciele branży twierdzą, że oferują alternatywę dla wynos, dzięki czemu klienci mogą korzystać z posiłków-domowe stylu i wygody, too. I nie trzeba być kucharzem, aby przygotować te “sprawiają, wziąć, i piec” przystawki.

“Większość naszych klientów nie wiem, jak gotować lub nie lubią gotować,” mówi Sam Lee, właściciel sklepu Full Plate montażowej posiłku w Walnut Creek, w Kalifornii.

Na większość z tych firm, wybrać preferowane przystawek i zarejestrować się na szczelinie czasowej za pośrednictwem Internetu. Gdy dojdziesz do sklepu, istnieją stacje zestaw do montażu każdego entrÃe. Instrukcje zostały przedstawione krok po kroku. Wstępnie przygotowane i wstępnie posiekane składniki, miarki i łyżki i zamrażarka w obsłudze pojemniki wynos są pod ręką.

Umieścić swoje przystawki razem, dostosowując składniki, jak chcesz gusta swojej rodziny. Następnie umieścić je w chłodnicy już przyniósł razem (przez wzgląd bezpieczeństwa żywności, w tym celu należy jak najszybciej je przygotować) i gotowe! I tutaj jest najlepsza część dla wielu klientów: Nie ma żadnego oczyszczania.

Pomysł wydaje się nadawały się do zajętych i zapracowanych wielu wielu ludzi na całym świecie. Rozważmy przypadek snu kolacje, firma franczyzowa montażowej posiłku. W 2003 roku, w zależności od firmy, było sześć gniazd Sen kolacji. Do roku 2006 liczba ta wzrosła do ponad 195, w tym nowych sklepów w pracach.

To współgra z wynikami badań opublikowanych niedawno w Technologii Żywności, które wykazały, że wynos i wygody pokarmy stają się coraz bardziej powszechne na naszych stołach. Podczas gdy większość wielu ludzi na całym świecie jedzą ich wieczorny posiłek w domu, tylko jedna trzecia faktycznie czyni go od podstaw, badanie wykazało.

Ale są przystawki dostępne w sklepach posiłków montażowych naprawdę bardziej zdrowe niż większość żywności na wynos? Ofiary różnić od sklepu do sklepu, ale wiele przekazywanie informacji żywieniowych na temat ich potraw, a większość z nich ma jakieś zdrowsze opcje. A ponieważ można zbudować potrawom siebie, można przejść lżejsze o składnikach wysokokalorycznych, jeśli chcesz.

zdrowe, smaczne przepisy kulinarne, z magazynu i dobrze zjeść.

Podczas wykonywania, należy liczyć się między …