drgawki nonepileptic (gdzie indziej niesklasyfikowane) objawy, przyczyny, i zabiegi

Ludzie z nonepileptic napadów (NES) mają okresy aktywności napadami podobne. NES cechuje utrata lub zmiana czynnościowego bez centralnego układu nerwowego, problemów. Utrata lub zmiana powoduje okresy aktywności fizycznej lub bezczynności, który przypominać napady padaczkowe. Osoba może mieć drgawki zarówno nonepileptic i epilepsji.

Padaczka jest chorobą mózgu charakteryzuje się nawracającymi epizodami napadów – nieprawidłowej aktywności elektrycznej w niemal każdej części mózgu. Objawy napadu mogą naśladować różne rodzaje zachowań ludzi, w zależności od tego, która część mózgu jest chora. Generalnie, padaczka termin (lub zaburzenie napadowe) odnosi się do stosunkowo stereotypowych ataki niezawinionego zachowania. Dokładne objawy i nasilenie mogą się różnić, a napady mogą występować sporadycznie lub w krótkich odstępach czasu; Podczas gdy każdy …

Objawy zwykle pojawiają się nagle NES, a czasem skrajnego stresu emocjonalnego. Niektórzy lekarze uważają, że objawy NES może być próba zmniejszenia lęku nie uznając lub w odpowiedzi na konflikt emocjonalny.

Ludzie z NES mają okresy utraty lub zmiany aktywności fizycznej, które przypominają ataki epilepsji lub aury zajęcia, takie jak

Ruchy upośledzoną lub jerky; Zaburzenia koordynacji; ślepota tymczasowy; Wizja tunelu; Utrata węchu i dotyku; Uczucie mrowienia na skórze.

Ludzie z NES zwykle wykazują tylko jeden objaw. Ale jeśli epizody nawracają, objawy mogą pojawić się ponownie, ale w innym miejscu lub intensywności.

Leczenie NES zależy od każdej osoby. Cele leczenia dla NES są do łagodzenia stresu i konfliktów emocjonalnych, które mogą być przyczyną utraty lub zmiany w sprawności fizycznej. Leczenie może obejmować leki, poradnictwo lub określonych zmian w życiu, takich jak zmiana pracy lub pomocy w domu.

NES, ponieważ nie są spowodowane problemem w mózgu, leki stosowane w leczeniu padaczki nie są stosowane w leczeniu tej choroby.