dokonać halloween mniej przerażające dla diety

Halloween może być przerażające wypoczynku dla dorosłych, ale nie z powodu diabelskiej dekoracjami i nawiedzonych domach. Dla ludzi, którzy ciężko pracowali, aby rzucić dodatkowe funtów, święto, które obchodzi fun-size batonika może być wręcz przerażające.

Co eksperci sugerują, w czasie Halloween dla ludzi, którzy są kuszeni przez słodycze, ale bolesnych cięć?

Wierzcie lub nie, “Polecam jeść czekoladę”, mówi David Levitsky, PhD, profesor żywienia i psychologii na Uniwersytecie Cornell.

“Istnieje kilka powodów, ale głównym z nich jest, że jeśli powiesz sobie, że nie można mieć go, znajdziesz go pragnąć,” mówi w wywiadzie e-mail.

Zatrzymaj pozbawiając siebie; Jeść trzy posiłki dziennie (posiłki naprawdę cieszyć); Przestać jeść, gdy są wygodne, wiedząc, że będziesz miał kolejny przyjemny posiłek kiedy jesteś głodny ponownie.

Pięć fun-size Snickers sumuje się do 400 kalorii, które mogłyby uzupełnić następny dzień omijając drinka, przekąskę lub deser, sugeruje Levitsky. Na przykład, pomijając swój zwykły napój o smaku kawy – powiedzmy, 16-uncji biała czekolada mokka – pozwoli zaoszczędzić około 500 kalorii. Rezygnując przekąskę 1 uncję krakersów i 1 uncja sera oszczędza około 240 kalorii.

Ellyn Satter, RD, MS, LCSW, autor Twojego dziecka Waga: pomoc bez szkody, mówi, że to co jest dobre dla dzieci mogą być również najlepszy dla dorosłych.

Traktować pozbawiony dziewcząt w badaniach załadować na zakazanych pokarmów, gdy nie były jeszcze głodny i wydają się być grubsze, nie cieńszy, “mówi.” Dziewczęta, które były dozwolone traktuje regularnie jedli umiarkowanie, jeśli w ogóle, i były cieńsze.

A co z tymi ludźmi, którzy mają twardy czas zatrzymując się zaledwie kilka fun size batoniki?

Satter uważa tę lukę do przejadania wyniki od ludzi ograniczających się. Jedynym sposobem, aby przerwać cykl ubóstwa i przejadanie się, jak mówi, jest

Poza upewniając się, że nie czują się pozbawieni, eksperci żywienia oferować jeszcze 10 wskazówek, które pomogą ustrzec od przesadzenia słodycze w tym sezonie Halloween.

Na przykład, jeśli jesteś miłośnikiem czekolady, oddać Skittles lub Twizzlers. To nie znaczy, wszystkie słodycze dać się musi być nieprzyjemne dla ciebie, ale to może być łatwiejsze, jeśli kupisz tylko jeden typ chcesz, w ograniczonej ilości.

zdrowe, smaczne przepisy kulinarne, z magazynu i dobrze zjeść.

Podczas wykonywania, należy liczyć się między …