dokonać dużych zmian małymi krokami

Kiedy jesteśmy gotowi na zmiany w naszym życiu – stracić trochę na wadze, w kształt, organizować garażu rodzinnego – chcemy to się stało szybko. Ale zmiana wymaga czasu, a nowe nawyki zająć dużo praktyki, zanim staną się rutyną. W rzeczywistości, eksperci zgadzają się, że rzadko jest dobrym pomysłem, aby przejść głową do dowolnego dużego przejścia.

Lepszym sposobem na kij zmiany? Podjąć kroki dziecka w kierunku celu. Oto w jaki sposób i dlaczego powolne i stałe działanie sprawi, że będziesz bardziej prawdopodobne, aby odnieść sukces.

Spokojnie.

Nasze mózgi są na stałe związane oprzeć powtarzając trudne, złożone, lub bolesnych zdarzeń. W rezultacie, “no pain, no gain” podejście rzeczywiście sprawia, że ​​łatwiej nam zrezygnować z naszych celów. Zamiast odpocząć trochę. Upewnij się, aby przynieść playfulness, zabawy, lub przynajmniej, łatwość do każdego małego kroku można podjąć w kierunku swojej misji.

Ustawić się na sukces.

Rów ponadgabarytowych, niejasne ambicji – na przykład: “Mam zamiar stracić 20 funtów” – z konkretnych działań, zarządzaniu masz pewność można osiągnąć. Być może pierwszym krokiem wziąć do odchudzania jest cofać się na ilości sody można pić. Gdy już udało, można następnie dodać kolejny łatwy krok, który zabierze Cię bliżej celu odchudzania.

Znać siebie.

Wiele razy, możemy zniszczyć nasze plany poprawy poprzez zmianę trudniejsze niż musi być. Czy drogie oprogramowanie, którego nie wiem jak używać naprawdę pomóc lepiej śledzić swoje finanse? Czy jesteś prawdopodobne, aby trzymać się z wczesnym rankiem grupa biegu chociaż zwykle spać przez twojego alarmu? Jeśli uczciwie zauważyć swoje mocne i słabe, można ustawić cele, które są wykonalne.

Spójrz na “mikro-chwil.”

Bądź świadomy drobnych sposobów można zbliżyć się do celu w ciągu dnia. Nawet kilka sekund liczy. Jeśli masz nadzieję, że w celu poprawy komunikacji ze swoim partnerem, spróbuj patrząc ze smartfonu i nawiązują kontakt wzrokowy, gdy mówi. Aby uzyskać więcej ćwiczeń, spróbuj po schodach zamiast schodkowych w pracy.