Alergia na mleko: plamienie problemy na etykietach produktów żywnościowych

alergie Trends

Jeśli masz alergię pokarmową, etykieta Pakiet może być twoim najlepszym przyjacielem. Przeczytaj go uważnie i będziesz trzymać się bezpieczny.

Wszyscy znamy ludzi, którzy obwiniają pogodę dla ich Achy stawów, bóle głowy zabójców i wielu innych nieszczęść zdrowia. Ale udowodnienie tych zarzutów była nieco bardziej nieuchwytne; W ostatnich latach, jednak naukowcy są coraz bardziej zainteresowani próbując zrozumieć, w jaki sposób różne skrajności pogodowe i zmieniające się wzorce wpływają na nasze zdrowie. Wielu ekspertów twierdzi, że pogoda nie uwzględnia pewnych niekorzystnych objawów zdrowotnych; rozmawiał z ekspertami, aby dowiedzieć się tylko to, co wiadomo na temat roli Pogoda w sprawie naszego zdrowia …

Jeśli jesteś uczulony na białko mleka, trzeba spojrzeć na kilka różnych słów, które mogą oznaczać kłopoty dla Ciebie. Kiedy jesteś w sklepie, sprawdź, czy któryś z tych rzeczy są na liście składników

Jeśli starasz się unikać mleka, trzeba trzymać straż w górę. To czai się w kilku zaskakujących potraw. Bądź na poszukiwania nabiału, który jest schowany w tych pozycjach

Trzymać się żywności pakowanej i oznakowane. Unikaj pokusy, aby spróbować rzeczy z barów sałatkowych, Delikatesy liczników i piekarniach. Są one bardziej prawdopodobne, aby mieć swój przypadek alergii wyzwala w nich.

Czytaj etykiety żywności przy każdym zakupie produktu. Bądź na palcach nawet na rzeczy, które można kupić w każdym tygodniu. Firmy spożywcze zmienić składników przez cały czas. Tylko dlatego, że coś jest bezpieczne dla Ciebie w przeszłości, nie oznacza to zawsze będzie.

Należy zachować ostrożność, jeśli widzisz składnik nie jesteś pewien. Szukać go w pierwszej kolejności. Można również skontaktować się z producentem, jeśli potrzebujesz więcej informacji.

Bądź ostrożny przy zakupie kontenera różnej wielkości. Gdy ulubione jedzenie jest w opakowaniu, które jest większe lub mniejsze niż zazwyczaj, należy sprawdzić etykietę wyjątkowo ostrożnie. To samo odnosi się do wersji o niskiej zawartości tłuszczu lub obniżonej kaloryczności. Mogą mieć bardzo różne składniki niż starego stand-by. Ponadto, niektóre produkty mogą mieć różne składniki, w innych częściach kraju.

Sprawdź etykiety O; lek; i kosmetyki. Użytkownik nie może sobie z tego sprawy, ale alergeny pokarmowe mogą pokazać się w leki, kosmetyki, szampony, mydła, i płyny.

Mów za siebie; W restauracjach, niech pracownicy, serwery, menedżerów, kucharze, lub kucharz wiedzieć o alergii pokarmowej. Nie bój się pytać, jak potrawa zostanie przygotowany. Czasami menu nie wymienia wszystkie składniki. Zwykły, wstępnie przygotowane pokarmy są najlepszym.

Należy unikać przetworzonej żywności, które są bogate w białko. Mogą one zawierać białka z mleka, kazeina lub serwatka.

ŹRÓDŁA

Alergia pokarmowa i anafilaksja sieci: “Jak czytać etykiety na mleko-Free Diet”, “mleko.

Dzieci z Alergie pokarmowe: “zakupy spożywcze dla dzieci z alergie pokarmowe”, “Jak czytać etykiety dla mleka alergii.