Alarmy wilgoć na moczenie nocne – przegląd wątek

Alarmy wilgoci są najbardziej udane single leczenia moczenie nocne. 1 Działają one najlepsze dla starszych dzieci, które słychać alarm i budzić się. Jeśli próby zastosowania systemu nagradzania (terapia motywacyjna), pić większość płynów rano i po południu, i korzystać z toalety tuż przed pójściem do łóżka nie pomagają, to alarm może być dobrym wyborem dla Twojego dziecka. czujniki wilgotności, mogą być stosowane z innymi lekami. Alarmy nie są przeznaczone dla dzieci, które mokre łóżko tylko raz lub dwa razy w tygodniu. 2

importan; Możliwe jest, że główny tytuł raportu zespołem Downa nie jest nazwą oczekiwano. Proszę sprawdzić synonimy wyszczególniania znaleźć alternatywną nazwę (y) i podziału (y) zaburzenie objętym niniejszym raportem.

Początkowo rodzice mogą wymagać pomaga dziecku wszystkich powyższych etapów. Dzieci w wieku poniżej 10 mogą nie słychać alarm, ale leczenie nadal działa, jeśli rodzice słyszą go i obudzić dziecka. Ponadto, rodzic lub dziecko może zachować wykres lub kalendarz na sucho, na mokro i mokro spot noce, aby zachęcić dziecko. Lekarz dziecka będzie chciał dostawać, jak ta metoda działa.

Dziecko jest mniej prawdopodobne, aby powrócić do złoża zwilżania po użyciu alarm jeśli wilgoć

Alarmy wilgoć są tanie, bezpieczne i bardzo proste w użyciu. Ale dziecko, a rodzice muszą być przeszkoleni w zakresie sposobu korzystania z alarmu.

Leczenie kontynuuje się aż do dziecka sucho co noc w rzędzie, przez co najmniej 2 tygodnie. To może trwać do 4 miesięcy, aby zobaczyć wyniki. ; Dziecko pije dodatkowych płynów w ciągu dnia pod koniec leczenia, w celu rozciągnięcia pęcherza.